Novoroláci složili doma reparát

Nová Role – Po totálním výbuchu na půdě Útviny, kde Nová Role musela skousnout porážku 1:6, přišel v rámci sedmého kola I. A třídy návrat na vítěznou vlnu.

4.10.2012

Ilustrační foto.Foto: Deník/Daniel Seifert

Novoroláci si připsali na svém pažitu vítězství 4:0 nad týmem Lipové.

Od úvodních minut makali fotbalisté Nové Role na sto dvacet procent s cílem udobřit si fanoušky po jednozápasovém výpadku. Povedlo se. Po několika šancích otevřel skóre duelu ve 17. minutě z dorážky Lukáš Hájek. Pro novorolské barvy bylo v závěru prvního poločasu ještě lépe. Ve 40. minutě po rohovém kopu Marka Palivce skóroval pohotovou střelou Tomáš Chlup.

I po změně stran pokračoval novorolský výběr v ofenzivním pojetí hry, a stím přišly na pořad další branky. Nejdříve v 70. minutě vysunul dlouhým nákopem za obranu hostů novorolský stoper Petr Špička Tomáše Chlupa, který si počínal při samostatném úniku jako ostřílený ´ligáč´, když si řádně vychutnal lipovského brankáře Mencla a poté s klidem zasunul balon do branky hostů.

Neuběhly však ani dvě minuty a Nová Role oslavovala čtvrtý gól, když vysunul střídající Tomáš Valta Marka Palivce, který zakončil své sólo houslemi brankáři hostí, a tím tak podtrhl účet duelu.

Nová Role – Lipová 4:0
Branky: 17. Hájek, 40. a 70. T. Chlup, 72. Palivec. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Godža. ŽK: 3:5. Diváci: 90.
Nová Role: Krupička – Hopf, Špička, Baloun, Hnízdil – Palivec, Červík, Vodrážka, Hájek – Chlup, Vaverka (stř. Valta, Skopový, Křehlík, Nitsch).
Lipová: Mencl – Stránský, Bílek, Mezera, Tůma – Vorasický, L. Luňák, Hynek, J. Luňák – Uhlík, Slovák (stř. Hurtoš, Setnička, Břinčil).

4.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Účastníci Senior akademie se na závěr svých studií sešli s vedením města Karlovy Vary a zástupci městské policie.