Mužstvo Ostrova přihlíželo střeleckému uragánu Staroroláků

Karlovy Vary – V dalším kole krajského přeboru si s chutí zastříleli fotbalisté Staré Role.

1.11.2010

Starorolští fotbalisté totiž v rámci karlovarského derby deklasovali tápající Ostrov osmibrankovým přídělem. Zasloužil se o to zejména autor tří branek Staroroláků Roman Voborský. Překvapivou, ale zaslouženou výhru si na svém hřišti na Růžovém Vrchu připsala na své konto karlovarská Lokomotiva, která si po hubeném výsledku nakonec poradila s výběrem Mariánských Lázní. Tři body slavily na svém pažitu i Citice, které nasypaly exdiviznímu Chodovu tři branky. V chebském derby mezi exdivizním Hazlovem a Františkovými Lázněmi fanoušci kopané jen marně pohlíželi do branek obou týmů, jelikož tento duel skončil bezbrankovou remízou. Těsnou prohru si na své konto připsalo i Nové Sedlo, které jednobrankovým rozdílem podlehlo ašské Jiskře. Tři bodíky si nakonec do průběžné tabulky připsala i sokolovská juniorka, která nakonec ve vyrovnaném utkání na půdě Vintířova mohla slavit důležité vítězství. Doma uspěl i Drmoul, který sice po prvním dějství v duelu s Královským Poříčím prohrával, ale nakonec to byl on, kdo se radoval ze zisku tří bodů.

Výsledky, krajský přebor

Loko KV – M. Lázně 1:0
Po bezbrankovém prvním poločase zařídil domácímu výběru tři body přesnou ranou Jakub Diviš.
Branka: Diviš. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Šmat – Kobielský, Janoušek, DS Vošmik.

Citice – Chodov 3:2
Třetí podzimní výhru vystřílelo Citicím trio kanonýrů. První branku domácích obstaral Miroslav Moule, druhou Jan Bufka a třetí Radek Stöckner. Za hosty poté korigovali ukazatel skóre Ondřej Šustr a Jakub Krásný.
Branky: Moule, Bufka, Stöckner – Šustr, Krásný. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Pešek – Nehasil, M. Štěrba, DS J. Novotný. ČK: 1:1.

Ostrov – St. Role 0:8
Parádní přestřelku v podání Staroroláků podpořil svým hattrickem starorolský kanonýr Roman Voborský. Dvakrát pak zamířil do branky Ostrova Jan Drahoš a o zbylé tři branky hostů se pak spravedlivě podělili Jan Stýblo, Daniel Slakoper a Jiří Vašíček.
Branky: Voborský 3, Drahoš 2, Stýblo, Vašíček, Slakoper. Poločas: 0:3. Rozhodčí: Kobielský – Tichota, Šmat, DS Vošmik.

Hazlov – Fr.Lázně 0:0
V chebském derby si nazuli kanonýři obou týmů špatné kopačky, proto pak utkání skončilo bezbrankovou remízou. Rozhodčí: M. Štěrba – Nehasil, Adamec, DS Gendráč. ČK: 1:1.

Drmoul – Kr. Poříčí 3:2
Hosté sice vyhráli první poločas brankami Josefa Gvizda a Tomáše Provazníka, když za domácí byl úspěšný pouze Vlastimil Kotous, ale po změně stran domácí góly z kopaček Petra Sobotíka a Tomáše Kafky rozhodli o svém zaslouženém vítězství.
Branky: Kotous, Sobotík, Kafka – Gvizd, Provazník. Poločas: 1:2. Rozhodčí: Hányš – Hodač, Fraško, DS J. Novotný.

Nové Sedlo – Aš 0:1
O hubené výhře hostů rozhodl až po obrátce stran jedinou trefou v duelu hostující Jakub Jarausch.
Branka: Jarausch. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Fraško – Hodač, Krejčí,DS Tomášek.

Vintířov – Sokolov B 1:2
Favoritovi ze Sokolova zařídili další tříbodovou radost kanonýři Tomáš Bereczký a Lukáš Jankovský. Za domácí si pak připsal na své střelecké konto čestný úspěch Jakub Neudert.
Branky: Neudert – Bereczký, Jankovský. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Hlavatý – Janoušek, Janeček, DS Stančík.

Místo události:
1.11.2010

Policie, ilustrační foto.

Kriminálník zapálil vánoční strom města. A to nebylo vše

Turistům se v Karlovarském kraji líbí. A tak jich sem přijelo zase více

Déčkaři své Divadelní putování zakončili v Jakubově

Karlovy Vary - Divadelní studio D3 rozšířilo své kočovné působení. Po legendárním Vagantu letos poprvé vyrazil na svou pouť DivPut, jinak známý také jako Divadelní putování.

Rytířům první příprava sedla, Vary přehráli 3:0

Kladno – Druhé přípravné utkání před sezonou hokejisté Kladna už zvládli. Nově rodící se tým se předvedl poprvé před sedmi stovkami vlastních diváků v dobrém světle a ještě na jaře extraligové Karlovy Vary přehrál 3:0. Závěr utkání sledoval i hvězdný majitel klubu Jaromír Jágr.