Penaltový mág Strnad začaroval svoji branku

Karlovy Vary - Karlovarští Buldoci hostili ve 12. kole divize Motorlet Praha. Bojovné utkání plné střetů nakonec skončilo 2:2 a po penaltách se více radovali domácí.

26.10.2015

Ilustrační fotoFoto: Deník/Bedřich Klima

Do první vážnější šance se dostali domácí. Přesněji Pěkný, ale jeho střela postrádala razanci. Následně nebezpečně hlavičkoval Psohlavec, ale ani tentokrát neměl brankář hostí Hoferka větší problémy. Na druhé straně zahrozil Zdeněk Koukal, ale Strnad v brance domácích byl na místě. To je vše, co nabídla první půlhodinka. Ve 37. minutě se hosté radovali, když rychlý brejk přesně zakončil Pavel Novotný hlavou. Přesouvající se Strnad neměl šanci zasáhnout. Ale dlouho se hosté z vedení neradovali. Za dvě minuty přeloboval brankáře hostí Marián Geňo a bylo srovnáno.

Po změně stran si v 59. minutě největší šanci vytvořil Pavel Novotný, který hlavou zaklepal na břevno domácí branky. Hosté hráli hodně od podlahy a rozhodčí musel po druhé žluté kartě v 64. minutě vykázat hostujícího Honzu Pyšeka, který hodně zbytečně zajel na polovině hřiště do Medveděva. Pro domácí tak začala přesilovka, ale dlouho ji nedokázali využít.

Až v 83. minutě vybojoval Pěkný míč, potáhl ho na pravou stranu a předložil ho Martinu Psohlavcovi, který přidal druhou branku domácích. Nutno podotknout, že Buldoci před vstřelením druhé branky měli několik šancí, které volaly po brance. Ale Motorlet si přijel pro nějaké body a i v oslabení dokázal vyrovnat. Po standardní situaci se prosadil hlavou Tonda Tvrdý.

Na řadu tak přišly pokutové kopy, které ovládl brankář Buldoků Dan Strnad, když tři pokusy hostí chytil, a zařídil domácím bonusový bod.

Karlovy Vary - Motorlet Praha 2:2 (1:1) pk 3:2

Branky: 39. Geňo, 83. Psohlavec - 37. Novotný, 89. Tvrdý. Rozhodčí: Szikszay Kastl, Štěrba, DFA Řezáč. ŽK: 1:2 (Medveděv Pyšek, Dejl). ČK: 0:1 (64. Pyšek). Diváci: 90.

K. Vary: Strnad - Oslovič, Pěkný, Krlička (73. Maňák), Medveděv, Vaněček, Plachý (66. Dušek), Psohlavec, Mestl, Geňo, Kucalas. Trenér: Tichota.

26.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

Novomanželé Urbanovi si řekli své ANO na vrcholku Aschberg v horské Bublavě.
9

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, je ve finále prestižní soutěže.