Pila smázla toužimské béčko a vyšvihla se do čela tabulky

Karlovarsko – Nejdecké béčko dostalo pořádně naloženo, v Božičanech obdrželo nepopulárního bůra.

10.9.2012

Čtvrté kolo. Okresní přebor pokračoval o víkendu již čtvrtým kolem. A opět byly na programu překvapivé výsledky.

Derby nováčků, které se odehrálo v Hájku, nakonec nad chyšskou rezervou zvládli lépe právě borci Hájku. Horalé z Abertam vyšli na svém stadionu bodově naprázdno, když dobře rozehraný duel proti starorolské rezervě nedotáhli do úspěšného konce, a nakonec se ze tří bodů radovali hosté.

Vedení neudržely v utkání s Březovou ani Vojkovice, které alespoň rozšířily své konto po nerozhodném výsledku o jeden bod. Na stejné vlně se nesl i souboj Kyselky s Kolovou. Duel dvou rozdílných poločasů nakonec přinesl zaslouženou dělbu bodů. Tři body braly v domácím prostředí Božičany, které si překvapivě snadno smlsly na nejdeckém béčku, jemuž nasázely pět branek. Pět branek vyfasovala i Toužim B, která nepochodila na půdě pilského A týmu.

Výsledky, 4. kolo

Abertamy – Stará Role B 1:2 (1:0)
Horalé sice vyhráli první dějství brankou z kopaček Tomáše Grima, jenže po změně stran přitlačili hosté na koncovce a po gólech Josefa Mestla a ostříleného lišáka Pavla Čonky otočili ukazatel skóre ve svůj prospěch. Rozhodčí: Jiří Zázvorka.

Hájek – Chyše B 3:2 (2:0)
Domácím zařídil vedení Jiří Kníže. Na dvoubrankový rozdíl poté upravil hájecký Michal Barth. Pak si dva světlé momenty připsali na své konto i hosté, když nejdříve snížil Roman Korec a o vyrovnání se zasloužil Michal Mertl. O tříbodovém zisku Hájku však rozhodl svou druhou brankou v duelu šutér Michal Barth. Rozhodčí: Robert Botoš. ŽK: 5:1.

Vojkovice – Březová 1:1 (1:0)
Domácí borci vyhráli první poločas po přesné trefě Petra Kocifaje. Hosté pak byli lepší v tom druhém, když se o dělbu bodů postaral přesným zásahem Jaroslav Košťál. Rozhodčí: Radek Dotzauer. ŽK: 3:3.

Božičany – Nejdek B 5:2 (2:1)
Na božičanském pažitu načali lépe utkání hosté, které poslal do vedení Petr Šlapa. Poté si sice Nejdečáci vytvořili další brankové příležitosti, ale již bez gólové radosti. To, co se nepodařilo jim, podařilo se na straně druhé, když se o vyrovnání zasloužil božičanský útočník Petr Melichar a v závěru první půle poslal chytrou střelou zpoza hráče na hranici šestnáctky Božičany do vedení Martin Kabele. Po obrátce stran pak už domácí přidávali branky jako na běžícím pásu, když hattricku docílil Martin Kabele a svou druhou trefu přidal Petr Melichar. Za hosty pak ještě skóroval Jan Vašek. Rozhodčí: Jiří Kaucký. ŽK: 2:2.

Kyselka – Kolová 1:1 (1:0)
Milion šancí si vypracovali v prvním poločase domácí fotbalisté, využili však pouze jednu, když se do střelecké listiny zapsal Jiří Formánek. Po změně stran pak přidali na obrátkách hosté a domácí se nestačili divit, kdo že je to pořádně vozí na fotbalovém kolotoči. Nakonec se hosté zaslouženě dočkali vyrovnání, o které se zasloužil v závěru utkání parádní střelou z dvaceti metrů hostující Pavel Štrébl. Rozhodčí: Vít Hrubý. ŽK: 2:2.

Pila – Toužim B 5:0 (2:0)
Pohodovou výhru domácímu výběru vystříleli dvěma góly Jakub Plic a Vlastimil Šimůnek. O zbylý pátý zásah se pak zasloužil pilský Ondřej Filip. Rozhodčí: Milan Karban. ŽK: 0:1.

10.9.2012 VSTUP DO DISKUSE

Muž se napil kyseliny. Zřejmě omylem

Mariánskolázeňští fotbalisté odjížděli do Plzně na hřiště Petřína s cílem urvat alespoň bodík. To se ale nepovedlo.