Některá mužstva k tomu v tomto módu přistoupila. Nejsmutnější loučení si připsala na účet karlovarská Lokomotiva, která se s krajským přeborem loučí a příští sezonu bude brázdit trávníky v krajské I. A třídě. Tentokrát se představila na umělce chebské Hvězdy, kde propadla, a na konto si tak připsala sedmibrankovou prohru. V trikotu Hvězdy se o to nejvíce zasloužil ostřílený harcovník Zdeněk Sláma, který zatížil konto Lokády třemi kousky. Navíc hráči Hvězdy přichystali ke kulatým šedesátým narozeninám opravdu originální dárek svému dlouholetému kustodovi Zdeňku Volfovi, kterého postavili samozřejmě s číslem 60 na zádech v závěru duelu mezi tři tyče.

Vítězstvím se rozloučil se sezonou chodovský Spartak, který si to namířil na stadion pod Vladař, přesněji do Žlutic. Tam nakonec slavil tříbrankovou výhru, pod kterou se jedním přesným zásahem podepsal i trenér Jakub Smolka. Titul vicemistra soutěže si pojistila na závěr soutěže v domácím prostředí Lomnice, která sestřelila výběr Staré Role pětibrankovým přídělem. Krajský bronz tak připadl Františkovým Lázním, které proměnily výjezd na půdu Nového Sedla ve čtyřbrankovou výhru a jako bonus k tomu přidaly čisté konto. Před svými fanoušky si užilo vítězné loučení Královské Poříčí, to přivítalo chebský FC, který si nakonec odvezl čtyřbrankový příděl. Hodně cenné vítězství na závěr urvali fotbalisté Nejdku, kteří se utkali s výběrem Citic. Nad těmi sice dvakrát vedli rozdílem dvou branek, ale hosté dokázali gólové manko smazat.

Fotbalová štěstěna se tentokrát přiklonila na kopačky Nejdečanů, když nejdříve jim vedení navrátil přesnou ranou Filip Neudert a posléze museli od 75. minuty dohrávat duel po zranění Lukáše Merkla o desíti. Citice sice bojovaly, ale Nejdek s vypětím všech sil zažil vítěznou rozlučku. Karlovarské derby, které bylo nachystáno v Toužimi, kam dorazil mistrovský Ostrov, skončilo po nerozhodném výsledku dělbou bodů. Ostrováci sice vyhráli první poločas, ale po změně stran udeřili gólově pouze Toužimáci a duel šel po remíze do penaltového rozstřelu, který proměnili v bonusový bod hráči Ostrova. Ostrov se tak loučil se soutěží dvoubodovým ziskem, když příští ročník bude mít pro něj divizní příchuť.

Výsledkový servis, 26. kolo

FK Nejdek – TJ Sokol Citice 4:3
Branky: 6. , 8. a 47. Schlosser Jiří, 8. Schlosser Jiří, 68. Neudert Filip – 40. a 51. Krajňák Josef, 64. Bufka Jan. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Procházka – Peschel, Cvrk, DFA Ratmajer. ŽK: 2:2. Diváci: 105.
FK Nejdek: Irlbek – Rutrle, Ševčík, Kurtin, Merkl – Borůvka, Schlosser, Valvoda, Neudert – Chlup, Jílek (70. Falatek). Trenér: Zbyněk Draxal.
TJ Sokol Citice: Krhounek – Fiala, Širochman, Kopřiva, Bufka – Bodnár (81. Marat), Prchal, Pavíza, Dlouhý – Krajňák, Procházka. Trenér: Lubomír Krupička.

TJ Baník Královské Poříčí – FC Cheb 4:1
Branky: 16. Soták Radek, 35. a 61. Nguyen Samuel, 73. Unger Daniel – 28. Tůma Nicolas. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Godža – Pachtová, Jati, DFA Janoušek. ŽK: 2:1. Diváci: 70.
TJ Baník Královské Poříčí: Přibys (83. Gitter) – Herda, Schildbach, Soták (61. Miksa), Rozsíval – Číž, Unger (83. Drobný), Tuschinovski, Škopek (52. Drahokoupil) – Majer, Ngyuen. Trenér: Miroslav Buják.
FC Cheb: Větříček – Vít, Vondrášek starší, Benkovský, Dvořák – Tůma, Halada, Altman (76. Klier), Vondrášek mladší – Vu (46. Bui The), Sahaj. Trenér: Jiří Musil.

TJ Sokol Žlutice – TJ Spartak Chodov 0:3
Branky: 13. a 86. Kočí Lukáš, 66. Smolka Jakub. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Henych – Vomastek, Sapoušek, DFA Vošmik. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (71. Radek Bečvář). Diváci: 100.
TJ Sokol Žlutice: Hladký – Pěnkava, Slivčák, V. Suda, Ažaltovič – P. Suda (80. Machala), Melnyk, Razím, Píša (68. Thai) – Majer, Krejza (46. Čech). Trenér: Radim Suchánek.
TJ Spartak Chodov: Zahrádka – Kovařík, Kruliš, Šteg (81. Urgenmann), J. Dušek – Rau (81. Podolník), Vachník, Koranda (60. Smolka), Parth (68. Boči) – Kočí, Bečvář. Trenér: Jakub Smolka.

TJ Lomnice – TJ DDM Stará Role 5:1
Branky: 34. Dudešek David, 43. Mlika Jiří, 44. Janovský Josef, 54. Veselý Pavel, 73. Joza Zbyněk – 74. Slakoper Daniel. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Coufal – Tichota, Škarda, DFA Šmat. ŽK: 0:1. Diváci: 70.
TJ Lomnice: Marka – Janovský, Šlais (59. Korbel), Štěpanovský, Schrehart (46. Čižnár) – Mlika (70. Novák), Dudešek, J. Veselý, M. Veselý – Joza, P. Veselý. Trenér: Petr Zindl.
TJ DDM Stará Role: Povinský – Roubíček, Stýblo, Sochor (29. Kubíček), Hušek – Mikulášek, Pfreimer, Holcman, Slakoper – Voborský (77. Adam), Sikora. Trenér: Lukáš Kislinger.

FK Hvězda Cheb – TJ Lokomotiva Karlovy Vary 7:2
Branky: 1. a 52. Iterský Robert, 9. , 35. a 85. Sláma Zdeněk, 41. Kompit Luboš, 74. Janda Vítězslav – 66. Němec Filip, 89. Gojkovič Miloš. Poločas: 4:0. Rozhodčí: Chládek – Hrnčál, Vokoun, DFA Tomášek. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (55. Jakub Hlůžek). Diváci: 100.
FK Hvězda Cheb: Šneberger (88. Volf) – Mácha, Klepáček, Vlk, Kohout (80. Dvořák) – Kompit, Sláma, Netrval (70. Znak), Janda – Pavlík, Iterský (60. Macháček). Trenér: Miroslav Šebesta.
TJ Lokomotiva Karlovy Vary: Karfiol – Veselský, Gojkovič, Malcát, R. Kolář (55. Šiška) – Kotrla, Harvánek (80. Kocmánek), J. Kolář, Hlůžek – Němec, Mudra. Trenér: Petr Jankovský.

SK Toužim – FK Ostrov 1:1 – PK 4:5
Branky: 63. Hodina Jan – 6. Dušek Jakub. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Cvrk – Bušek, Godža, DFA Adamec. ŽK: 0:2. Diváci: 80.
SK Toužim: Kolbaba – Hodina, Čermák, Drabík, Nováček – Klepal, Vild, Větrovec, Bláha (79. Bartoška) – Nezval (38. Hotěk), Helembai (74. Moravec). Trenér: Marek Daněk.
FK Ostrov: Süttö – Toth, Tolar, Vrba (76. Lemák), Liška – Matoušek, Pachta, Kobera, Dušek (70. Horvát) – Nýber, Bahleda. Trenér: Ivan Filip.

TJ Baník Union Nové Sedlo – FC Františkovy Lázně 0:4
Branky: 49. Hibler Lukáš, 51. Falář Miloslav, 57. Lávička Luboš, 85. Hucl Jiří. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Vosmatek – Sapoušek, Henych, DFA Vorel. Bez karet. Diváci: 150.
TJ Baník Union Nové Sedlo: John – Šebl, Roulich, Lakatoš, Němeček – Karásek, Kalina (58. Dudi), L. Macák (58. Fatka), Suchý – P. Macák, Pelech. Trenér: Tomáš Hejl.
FC Františkovy Lázně: Lauko – Dušák, Ščislák, Lukáč, Hajmacher – Macha, Lávička, Hucl, Strnad – Eisenreich (43. Falář), Hibler. Trenér: Petr Uzel.