Poslední zápas 5. kola I. A třídy se odehrál na hřišti ve Staré Roli. V neděli se tam utkala domácí rezerva DDM s Jiskrou Aš. Nakonec se oba celky rozešly smírně 3:3.

Začátku zápasu vládla domácí Role. Střely Romana Riedla a Petra Belbla minuly branku jen o centimetry. Druhý jmenovaný si po čtvrthodině utkání přebral míč na levé straně, naběhl si na střed a střelou za hranicí vápna otevřel skóre souboje. O deset minut později předvedli domácí parádní protiútok. Po obranném odkopu starorolské obrany zabojoval u postranní čáry Kašperák, povedl si míč na hranici pokutového území a poslal precizní přihrávku na sprintujícího stopera Šebka. Ten střelou podél gólmana Aše navýšil vedení domácích.

Po výměně stran se začala útočně ukazovat i hostující Aš. V 67. minutě se po úniku po pravé straně trefil hostující Petr Maher. Pouhou minutu po snížení dostal domácí kapitán Plachý druhou žlutou kartu a musel do sprch. Standardní situace hostí branku nepřinesla a naopak se z protiútoku prosadili oslabení domácí. Střídající Slakoper nedal po sprintu a střele k pravé tyči gólmanovi šanci. Následně unikl hostující Čerňanský a lobem přehodil Ožaňu v brance domácích. V poslední minutě byla stíhací jízda Aše dokonána. Po podběhnutém centru brankáře skvěle přehlavičkoval střídající Petříček a rozvlnil síť. Rozhodčí vzápětí zapískal konec zápasu. Aš si tak vzhledem k vývoji zápasu odvezla zlatý bod.

St. Role B – Aš 3:3 (2:0)

Branky: Slakoper, Belbl, Šebek - Petříček, Čerňanský, Maher. Rozhodčí: Vasilko. ČK: 1:0.