Sedmnácté kolo krajské I. A třídy zakončil duel starorolské rezervy, která na svém pažitu hostila jedenáctku Lomnice.

Po devadesáti minutách svítil na ukazateli skóre konečný výsledek 1:1, a oba soupeři tak brali po jednom bodu. Třetí příčku v tabulce si pak upevnila pětibrankovou výhrou v domácím prostředí Chyše, která smázla výběr Lipové.

Na vedoucí příčce tradičně zůstává Horní Slavkov, který má před druhým Dolním Rychnovem náskok již jedenácti bodů. Na čtvrtém místě jsou fotbalisté nováčka ze Žlutic. Naopak na poslední příčce se stále drží jedenáctibodový Bečov. Třinácté místo patří za čtrnáct bodů horalům z Jáchymova.
Chyše – Lipová 5:1 (4:1). Výhru domácímu týmu zařídila hned pětice střelců ve složení Jiří Hanzlíček, Miroslav Bouška, Václav Dvořák, Václav Pavelka a Jaroslav Lábr. Za hosty poté obstaral čestný úspěch Pavel Slovák.

St. Role B – Lomnice 1:1 (0:1). Hosté vyhráli první poločas brankou z kopaček Jaroslava Šlaise, domácí pak ovládli druhou pětačtyřicetiminutovku díky trefě Roberta Fabera.