To slibovalo řádnou fotbalovou podívanou. Fotbalový fanoušek, ač zmáčen po průtrži mračen, která duel navštívila, odcházel ze sedleckého stadionu určitě spokojen. Tamní jedenáctka, vedená koučem Zdeňkem Ježkem, s vedoucím týmem totiž držela po celé utkání fotbalový krok, a proto se nesl ve střeleckém rytmu.

Nakonec se z těsného vítězství radovali fotbalisté Lipové, kteří v Sedleci vyhráli v poměru 4:3. Do utkání nenaskočili fotbalisté Sedlece vůbec špatně, i přesto se ze vstřelených branek jako první radovali hosté. Dvakrát se totiž do branky domácího výběru za asistence vydatné dešťové přeháňky trefil Marek Tůma a jednou pak Stanislav Dlouhý. Jedinou brankovou radost domácího výběru v první půli pak obstaral po centru z kopaček Ondřeje Hrušky Tomáš Bílý.

Do druhého poločasu šli Sedlečáci s cílem co nejrychleji vstřelit další branku. Realita však byla jiná, když domácím zkazil fotbalovou náladu přesnou ranou Martin Hurtoš. Sedlec se však nevzdal a bojoval, když Lipovou přitlačil na její polovinu. Ta však domácím oplácela jejich snahu nebezpečnými, rychlými výpady do otevřené obrany.

V závěru utkání si vytvořil Sedlec tlak a s tím přišly na program i další vstřelené branky. Nejdříve Kníže v šestnáctce hostů naservíroval na stříbrném podnose gólovou radost Bílému, aby hned nato posadil úspěšně Říha svůj centr na hlavu svého kapitána Bergera. Sedlec tak zlikvidoval dvoubrankový náskok hostů, ale na víc mu již nezbyl čas.

Sedlec – Lipová 3:4

Branky: Bílý 2, Berger – Tůma 2, Hurtoš, Dlouhý. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Aubrecht. Diváci: 80.
Sedlec: Tolstikov – Hruška, Psohlavec, Janáček, Hudec – Filipčík, Hofman, Soukup, Berger – Bílý, Kníže (stř. Lehečka, Říha, Kováč). Trenér: Z. Ježek.