Toužim obral o všechny body hattrickem mladíček Lebruška

Nový Bor – Ve svém druhém vystoupení v divizní skupině B tentokrát fotbalisté SK Toužim na body nedosáhli.

20.8.2012

Na půdě Nového Boru sice dvakrát smazali jednobrankové manko, ale naději na plusový bod ze hřiště soupeře jim vzal osmnáctiletý novoborský mladíček Lebruška, který si po obrátce stran připsal na své konto hattrick, čímž napomohl svému týmu k důležitému vítězství.

Domácí poslal do vedení po závaru před toužimskou brankou ve 29. minutě Müller. Za hosty poté srovnal ukazatel skóre po rohovém kopu ve 43. minutě úspěšnou hlavičkou Zápotocký. Podruhé šli hráči Nového Boru do vedení po změně stran, když se ve 49. minutě brankově podruhé radoval střelecky disponovaný Müller. V 54. minutě však bylo opět srovnáno, když pohlednou a rychlou akci pohotově brankově zúročil toužimský Mikula. Potřetí poslal hlavičkou domácí do jednogólového trháku v 59. minutě Lebruška, který tak načal svůj velký galakoncert. V 81. minutě se totiž talentovaný mladíček v dresu Nového Boru podruhé brankově radoval, a opět po úspěšné hlavičce. Vše pak zakončil Lebruška v 90. minutě, kdy si tentokrát po úspěšné střele připsal na své konto hattrick.

Nový Bor – Toužim 5:2
Branky: 29. a 49. Müller, 59. a 81. a 90. Lebruška – 43. Zápotocký, 54. Mikula. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Haleš. ŽK: 2:1. Diváci: 200.
Nový Bor: Blumentritt – Šulc, Štálík, Svoboda, Bartoš – Švec, Kubeš, Lebruška, Demke – Müller, Červeňák (stř. Kopecký, Brož, Stromecký). Trenér: Kubáň.
Toužim: Martinec – Čermák, Zápotocký, Šaloun, Kanát – Hudec, Větrovec, Mikula, Klepal – Borek, Strejček (stř. Brandejský, Drabík). Trenér: Diviš.

20.8.2012 VSTUP DO DISKUSE

Policie, ilustrační foto.

Kriminálník zapálil vánoční strom města. A to nebylo vše

Turistům se v Karlovarském kraji líbí. A tak jich sem přijelo zase více

Déčkaři své Divadelní putování zakončili v Jakubově

Karlovy Vary - Divadelní studio D3 rozšířilo své kočovné působení. Po legendárním Vagantu letos poprvé vyrazil na svou pouť DivPut, jinak známý také jako Divadelní putování.

Rytířům první příprava sedla, Vary přehráli 3:0

Kladno – Druhé přípravné utkání před sezonou hokejisté Kladna už zvládli. Nově rodící se tým se předvedl poprvé před sedmi stovkami vlastních diváků v dobrém světle a ještě na jaře extraligové Karlovy Vary přehrál 3:0. Závěr utkání sledoval i hvězdný majitel klubu Jaromír Jágr.