Toužim se zapsala na divizní mapu, Dolní Rychnov dostal padáka!

Karlovarský kraj – Nejlepším střelcem se stal za 38 branek Jakub Diviš ze Staré Role.

18.6.2012

Ilustrační foto.Foto: Deník/Daniel Seifert

Na závěrečné kolo krajského přeboru nebudou fotbalisté Dolního Rychnova v dobrém vzpomínat. V rámci derby totiž neuspěli na domácím hřišti v souboji o barážové místo s Bukovany. Nerozhodný výsledek totiž poslal Rychnováky do krajské I. A třídy.

Naopak Bukovany se v soutěži ještě chvilku zdrží, a to díky baráži o udržení. Další derby, které bylo na programu v Novém Sedle, skončilo hubenou výhrou chodovského Spartaku, který nakonec udolal jedenáctku Nového Sedla.

Vítězné loučení si připsala na svém pažitu Chyše, která pokořila výběr Horního Slavkova. Překvapivou remízu pak braly doma Žlutice, které remizovaly s týmem Citic.

Další nerozhodný výsledek se zrodil na hřišti Královského Poříčí, kde uhrála dělbu bodů Toužim, která si notně užívala divizní oslavy.

Na závěr si parádně zastřílely Františkovy Lázně, které na své umělce přejely mužstvo Staré Role. Střelecké hody byly k vidění i na půdě Vintířova, kde dostaly co proto Mariánské Lázně. Osm inkasovaných branek pak určitě mluví za vše.

Krajský přebor

Nové Sedlo – Chodov 0:1
Sokolovské derby rozhodl ve prospěch chodovského Spartaku jedinou trefou Radek Bečvář.
Branka: Bečvář Radek. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Cvrk – Kobielský, Chládek, DS Strmiska.

Chyše – Horní Slavkov 3:2
Dvě branky vítěze obstaral Jaroslav Lábr, o tu třetí se pak zasloužil mladíček Josef Varga. Za hosty poté korigovali ukazatel skóre přesnými zásahy do konečné podoby střelci Lukáš Šereda a Michal Němček.
Branky: Lábr Jaroslav 2, Varga Josef – Šereda Lukáš, Němček Michal. Poločas: 3:1. Rozhodčí: Bacík – Svatík, Fiala, DS Tomášek.

Žlutice – Citice 4:4
Souboj kanonýrů nakonec skončil dělbou bodů, když se v dresu hostů hattrickem zaskvěl David Peřina a jedním gólem pak Jakub Rosenberg. Za domácí výběr oplatil třemi góly snahu hostů Matěj Strejček a jednou poté skóroval i jeho parťák z útočné linie Žlutic Lukáš Kliment.
Branky: Strejček Matěj 3, Kliment Lukáš – Peřina David 3, Rosenberg Jakub. Poločas: 3:4. Rozhodčí: Henych – Nehasil, Tichota, DS Janoušek. Diváci: 120.

Dolní Rychnov – Bukovany 2:2
V existenčním utkání domácího výběru pálil Rychnov jednu šanci za druhou. Ani dva góly z kopaček Evžena Klemma totiž Rychnov v krajském přeboru neudržely, když po brance hostujícího Karla Urbana rozhodl o dělbě bodů v 85. minutě přesnou ranou bukovanský forvard Petr Pařil, který tak dal domácímu výběru sestupujícího padáka.
Branky: Klemm Evžen 2 – Urban Karel, Pařil Petr. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Janeček – Fraško, Bušek, DS Sedláček.

Královské Poříčí – Toužim 2:2
Domácí se ujali vedení brankou Romana Domina, za hosty pak srovnal skóre Miloslav Hotěk. Druhou trefu domácích pak měl na svědomí Petr Thiele. Za Toužim se poté brankově radoval Kašpar Klepal. V dresu domácích se na zeleném pažitu představil i trenér Milan Gabrle, který svým fotbalovým umem určitě přihlížející diváky nezklamal.
Branky: Thiele Petr, Domin Roman – Hotěk Miloslav, Klepal Kašpar. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Kučka – Pešek, Aubrecht, DS Zdvihal.

Františkovy Lázně – Stará Role 7:3
Vysokou výhru domácích podpořil čtyřmi góly Zdeněk Sláma a jedním pak úspěšní kanonýři Jiří Zajíček, Michal Iterský a Josef Kubinec. Za hosty pak snížil přesnou ranou Jakub Diviš a o další dvě branky se podělili Janové Nerad a Hodina.
Branky: Sláma Zdeněk 4, Iterský Michal, Zajíček Jiří, Kubinec Josef – Diviš Jakub, Nerad Jan, Hodina Jan. Poločas: 5:2. Rozhodčí: Hyčka – Krejčí, Hányš, DS Gendráč.

Hvězda Cheb – Ostrov 1:3
Hostům zařídil tři body třemi góly střelecky disponovaný kanonýr Jan Tolar. Za domácí pak obstaral alespoň čestný úspěch Zdeněk Natáhlo.
Branky: Netáhlo Zdeněk – Tolar Jan 3. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Mazán – Rauch, Mareška, DS Rajtmajer.

Vintířov – Mariánské Lázně 8:3
Domácí o svém vysokém vítězství rozhodli prakticky již v prvním poločase, když soupeři z Mariánek nasázeli šest branek. Po změně stran sice Vintířov trochu polevil, ale nic to nezměnilo na jeho patnácté výhře v sezoně.
Branky: 14. Klemera Michal, 16. , 52. a 58. Gašpar Libor, 11. a 33. Šimek Zdeněk, 25. a 37. Kavur Marek – 12. a 49. Kovář Jan, 75. Kabelák Tomáš. Poločas: 6:1. Rozhodčí: Svatík – Bacík, Fiala, DS Fibrich. Diváci: 100.
Vintířov: Střimelský – Burkyt, Váša, Lukeš, Obešlo – Šimek, Klemera, Kavur (58. Neudert), Valovič (25. Zelenka) – Krejčí, Gašpar. Trenér: Jozef Ševc.
M. Lázně: Šmejkal – Drahorád (46. Batela), Hadač, Dušek, Švejda (37. Kroft) – Kabelák, Semančík, Jakubík, Kafka – Bílek (46. Doležal), Kovář. Trenér: Michal Drahorád.

18.6.2012 VSTUP DO DISKUSE

Policie, ilustrační foto.

Kriminálník zapálil vánoční strom města. A to nebylo vše

Turistům se v Karlovarském kraji líbí. A tak jich sem přijelo zase více

Déčkaři své Divadelní putování zakončili v Jakubově

Karlovy Vary - Divadelní studio D3 rozšířilo své kočovné působení. Po legendárním Vagantu letos poprvé vyrazil na svou pouť DivPut, jinak známý také jako Divadelní putování.

Rytířům první příprava sedla, Vary přehráli 3:0

Kladno – Druhé přípravné utkání před sezonou hokejisté Kladna už zvládli. Nově rodící se tým se předvedl poprvé před sedmi stovkami vlastních diváků v dobrém světle a ještě na jaře extraligové Karlovy Vary přehrál 3:0. Závěr utkání sledoval i hvězdný majitel klubu Jaromír Jágr.