Úvod fotbalistkám 1.FC nevyšel podle představ

Karlovy Vary – Velmi těžká překážka čekala v úvodním jarním kole II. České ženské fotbalové ligy hráčky karlovarského 1.FC.

22.3.2012

Ilustrační foto.Foto: Deník/Daniel Seifert

Na západ Čech zamířil vedoucí Liberec. Ten po malátném prvním poločase přidal v tom druhém na obrátkách a  nakonec si odvezl z lázeňského města tři body za výhru 4:0.

Karlovaračkynastoupily do utkání s cílem neinkasovat, a pokud možno vstřelit důležitou branku. Jenže jejich snahu přeťala již ve 23. minutě liberecká Ubiasová, která svému týmu zařídila jednobrankový náskok. Ten pak po změně stran navýšila ve 46. minutě přesnou ranou Jarchovská. V 60. minutě pak odskočil Liberec 1.FC na tři branky, když se do statistik zapsala Poláčková. Tři body pro Liberec pak podtrhla v podobě čtvrté branky devět minut před koncem duelu Pižlová.

1.FC K. Vary – Liberec 0:4
Branky: 23. Ubiasová, 46. Jarchovská, 60. Poláčková, 81. Pižlová. Poločas: 0:1.
Další výsledky: Měcholupy – Krupka 4:0, Postoloprty – Ml. Boleslav 2:0, Teplice – Zlíchov 5:0, Stará Lysá – Dukla 3:4, Příbram – Rakovník 0:5.

22.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

ANDREA GERÁK

Koncert v sále nebo na ulici? Je sama sobě manažerkou a dělá, co ji baví.

Požár sypače v Otovicích.
4

V garážích správy a údržby silničářů shořel sypač, škoda je přes pět milionů

DOTYK.CZ

Chystá se bič na soukromé lékaře

Soukromých ambulancí je jako hub po dešti. Zbytečně prodražují výdaje pojišťoven, tvrdí ministerstvo zdravotnictví. Očaři, plicaři nebo ortopedové totiž často pracují „dvoukolejně" – kromě soukromé ambulance mají i úvazek v nemocnici. Podle vedení resortu si odtud „vyzobávají" nejlukrativnější pacienty. To zarazíme, plánuje poradce ministra Roman Prymula.

Karlovarsko - Rodičům novorozenců gratulujeme a dětem přejeme do života jen vše dobré

Top Dream Company roztančí republiku. Mají nový singl a vyjíždí na turné

Karlovy Vary – Funkeři Top Dream Company přenesou zmrzlé Čechy ze zimy do jara v roztančené a dobré náladě. Během února a března vyjedou na klubové turné. V Karlových Varech je můžete vidět a slyšet 11. března v Klubu Paderewski.

Porota vybrala nejlepší mezi skřivánky

Karlovy Vary – Krajské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek pro děti ve věku od šesti do patnácti let se uskutečnilo 13. a 14. února v aule Základní a Základní umělecké školy v Karlových Varech.