Mužstvo 1. FC Karlovy Vary se v 9. kole České fotbalové ligy představilo na hřišti TJ Kunice a nakonec prohrálo nejtěsnějším rozdílem 0:1, když se prosadil pouze domácí Josef Marek.

V prvním poločase měli více ze hry domácí. Častěji se dostávali do zakončení a gólman hostí Jakub Dvořák měl plné ruce práce. Nad jeho startem v utkání visel celý týden otazník. Důvod byl prostý. Karlovarský brankář v zápase s Mladou Boleslaví v minulém kole nešťastně padl na konstrukci branky a velice nepříjemně si pohmoždil celou nohu.

Přesto do utkání nastoupil. Během devadesáti minut nestačil na jedinou akci domácích Kunic, a to ve 49. minutě, když se do zakončení dostal Josef Marek a poslal domácí do vedení.

Postupem času se ukázalo, že tato šance byla jediná, kterou dokázali hráči obou celků proměnit.
Karlovaráci také několikrát nebezpečně zahrozili, ale gólmana Šilhavého v domácí brance překonat nedokázali.
Z utkání si tak nakonec tři body odnesli domácí borci, kteří vyhráli nejtěsnějším rozdílem.

Kunice – K. Vary 1:0 (0:0)

Branky: 49. Marek. ŽK: 0:2 (33. Šmrha, 70. Javorský). Rozhodčí: Kalenda - Moudrý, Koval. Diváci: 127.
Kunice: Šilhavý - Lička, Šrámek, Havlíček, Hyský, Kordiak (11. Balšánek), Engelmann, Brabec, Tafat (76. Dvořák), Marek, Rejhon (61. Koubek).
Karlovy Vary: Dvořák - Tichota, Vondráček, Staněk, Jankovský, Šmrha, Javorský, Němec (55. Vu), Brückner (85. Kouba), Machek, Nerad.