Bez kapitána a dirigenta hry Karla Tichoty vyrazili fotbalisté 1. FC Karlovy Vary na hřiště rezervy Viktorie Plzeň. Domácí borci po čase opět ukázali svou sílu a tým z lázeňské metropole přejeli poměrem 4:0.

Už ve 12. minutě se domácí dostali do vedení. Hosté se v defenzivě špatně dohodli a Dominik Mandula se dokázal střelecky prosadit.
Další branky padly až po poločase. Martin Sladký se v 61. minutě dostal do brejku a dokázal se prosadit střelou pod padajícím gólmanem Jirkou Bertelmanem.

Za dalších šest minut už vedla Viktoria o tři branky. Po milimetrové kombinaci na jeden dotek se do listiny střelců zapsal Patrik Hrošovský.
Tečku za výčtem branek udělal David Kužel, a to v 76. minutě. Čtyři branky v síti svěřenců trenéra Jiřího Dreiseitla jsou jasným důkazem, že zraněný dirigent hry Karel Tichota opravdu chybí.

Plzeň B – K. Vary 4:0
Poločas: 1:0. Branky: 12. Mandula, 61. Sladký, 67. Hrošovský, 76. Kužel. Rozhodčí: Dujsík - Hock, Blaschke. ŽK: 1:0 (Sladký).
Plzeň B: Daněk - Beránek, Štípek, Končal (61. Kužel), Hrubý, Hoffmann (80. Preis), Mandula (70. Dvořák), Libotovský, Sladký, Hrošovský, Štefl.
K. Vary: Bertelman - Kura, Šmrha, Hurbý L., Jankovský, Javorský, Němec, Prückner (39. Benda), Nerad, Vu (63. Staněk), Šilhan (63. Kouba).