Karlovaráci začali lépe, ale Geňova šance z 9. minuty neskončila mezi tyčemi. V 18. minutě dostali domácí možnost zahrávat pokutový kop. Míč si postavil Štoček, ale Arkenberg jeho ránu lapil. Ve 39. minutě už domácí vedli, když se prosadil Nešpor, jenž neměl problém uklidit míč do odkryté branky.

Dalších gólů se diváci dočkali až po poločase. V 66. minutě se k dorážce dostal střídající Sloboda a Kolín vedl už 2:0. V 73. minutě mohl snížit Plechatý, ale jeho rána šla jen o milimetry vedle. Buldoci vsadili na brejky a na hrot útoku se vysunul i stoper Tůma. Bohužel pro karlovarský tým tuto taktiku potrestal Štoček v 85. minutě, a bylo rozhodnuto. Minutu před koncem byl v pokutovém území sestřelen Geňo a nařízený pokutový kop sám proměnil.

FK Kolín – 1. FC K. Vary 3:1 (1:0). Branky: 39. Nešpor, 66. Sloboda, 85. Štoček – 89. Geňo (PK). ŽK: 1:2 (37. Biško – 56. Nerad, 64. Machek). Rozhodčí: Drábek – Moník, Slavíček. Diváci: 240.

FK Kolín: Čižinský – Šťastný, Biško J., Jelínek, Nešpor, Čapek, Mi. Sedláček (59. Sloboda), Stejskal (74. Dubka), Štoček (90. Biško), Sivrič (77. Boček), Ma. Sedláček.

1.FC Karlovy Vary: Arkenberg – Jankovský, Ivasko, Tůma, Macek (75. Hudec), Stehlík (55. Plechatý), Šollar, Altman (64. Řezáč), Staněk, Geňo, Nerad.