Většinu prvního poločasu měli Boleslavští více ze hry, ale vytěžili pouze dva trestné a pět rohových kopů bez gólové efektivity. V druhé půli byli Karlovarští aktivnější a důraznější, nastřelili jednou břevno a dvakrát tyč Kubáskovy branky, ale jediný gól utkání dal boleslavský Vizingr. V pořadí ČFL tým FK Mladá Boleslav"B" přeskočil právě Karlovy Vary a je osmý.

Ve 4. minutě po faulu na Dittricha trestný kop Řezníčka zastavila hráčská zeď a posléze Řezníčkův centr proletěl nad brankovištěm, aniž znamenal nebezpečí. V 8. minutě po průniku Janíčka a centru Dittricha karlovarskou branku ubránil stoper Velkoborský, když míč odhlavičkoval před naskakujícim Řezníčkem. Boleslavští v úvodní dvacetiminutovce získali tři rohové kopy, ale karlovarská obrana se pokaždé ubránila.

V 17. minutě Nerad snadno obral nedůrazného Murárika a karlovarskou akci zakončil Kubice povedenou ránou, kterou vytáhl Kubásek nad břevno. Rozehraný rok odhlavičkoval Vizingr. Podobně ve 27. minutě vypálil Mrvík a brankář Četverík s obtížemi vyrážel na roh. Tomu se Karlovarští ubránili jen za cenu dalšího rohu a po něm Janíček z pár metrů přestřelil branku.

Sedm minut před přestávkou se Boleslavští ubránili dvěma slepeným rohovým kopům a Kotábovu tečovanou střelu zkrotil pozorný Kubásek.

Ve 42. minutě Kubáskův výkop na soupeřově polovině zpracoval Vizingr, přihrál rozběhnutému Dittrichovi, jenž akci odtáhl ke karlovarskému vápnu a tam připravil střeleckou pozici Sedláčkovi. Přízemní ránu v pádu u pravé tyče kryl brankář Četverík. První poločas skončil bez gólů.

Tři minuty po změně stran odvrátila boleslavská obrana rohový kop, ale vzápětí po dlouhém autovém vhazování se na malém vápně nad všechny vyšvihl karlovarský kapitán Velkoborský a hlavičkoval do břevna. Uplynuly další tři minuty a Karlovarští si vypracovali opět šanci. Tu zmařil Murárik za cenu rohového kopu. Po jeho rozehrání Mičkal hlavičkoval mimo Kubáskovu branku.

V 54. minutě Fabián nedaleko rohového praporku přehrál Mičkala, ostrou přízemní přihrávkou našel na hranici malého čtverce Vizingra a ten z první úspěšně akci zakončil gólem – 1:0.

V následujících deseti minutách Karlovarští třikrát přivedli boleslavskou obranu do ouzkých po dlouhém autovém vhazování. Kubásek se k míči pokaždé dostal se štěstím. V 61. minutě se v karlovarské šestnáctce uvolnil Sedláček a levačkou křížně zamířil do vzdálenějšího koutu Četveríkovy branky. Minul ho jenom o pár centimetrů.

V 70. minutě Oslovičův přetažený rohový kop hlavičkoval Staněk, který byl na hřišti necelou minutu, do tyče a odražený míč poslal přes šíři odkryté boleslavské branky do zámezí Nerad. V 74. minutě po spolupráci s Bořilem se ke střelbě odhodlal Fabián a přestože jí chyběla razance, brankář Četverík ji jenom se štěstím vytlačil od levé tyče na roh.

Karlovarští se však nadále tlačili k boleslavské brance. Rušno před ní bylo kolem 82. minuty při dvou rohových kopech. Zakončení Velkoborského hlavou a Rosenda nohou však postrádaly přesnost. V 87. minutě karlovarský brejk po Kadlecově nedostatečném důrazu v osobním souboji zakončil nepovedenou střelou z malého vápna vysunutý stoper Velkoborský. V nastaveném čase z jasné pozice nastřelil Nerad tyč.

Mladá Boleslav B: Kubásek – Janíček, Murárik, Mrvík, Horák – Dittrich, Svoboda, Sedláček (89. Vajgl), Fabián – Řezníček (46. Bořil), Vizingr (81. Kadlec).

Karlovy Vary: Četverík – Mičkal (69. Staněk), Velkoborský, Oslovič, Hrubý – Vondráček, Kubice, Janáček, Nerad – Kotáb (46. Rosendo), Novotný (75. Geňo).

Branka: 54. Vizingr

Rozhodčí: Černý – Šedivka, Kalenda. ŽK: Janáček, Vondráček. Diváci: 120.