Jubilejní desáté vítězství si připsal před svými fanoušky Dolní Žandov, který po bezbrankovém prvním poločase nasázel čtyři branky nejdecké rezervě. Slibný náskok měly v souboji se Starou Chodovskou po prvním poločase k dispozici poslední Vojkovice, které vedly rozdílem jedné branky.

Po změně stran však padly další tři trefy, které nakonec znamenaly dělbu bodů. V penaltovém rozstřelu pak dosáhla na bonusový bod Stará Chodovská. Cennou výhru brala na svém pažitu Studánka, která hostila ostrovskou rezervu.

Ta sice po prvním poločase na hřišti Studánky vedla, ale po obrátce stran nakonec musela skousnout prohru, a to o dvě branky, když hráči Studánky třemi góly ve druhém dějství otočili ukazatel skóre ve svůj prospěch.

V domácím prostředí uspěl i favorizovaný Habartov, který si v rámci sokolovského derby v poklidném tempu poradil s nováčkem z Krajkové, který si nakonec odvezl čtyřbrankový příděl. Čtyřbrankový příděl musel ve čtyřiadvacátém kole skousnout i exdivizní Hazlov, který si udělal výlet na půdu Merklína.

Výsledky, 24. kolo:
Sedlec – Loket 1:3 (1:2). Branky: Fučík Pavel – Vysekal David, Pražák Lukáš, Šťastný Kryštof.

D. Žandov – Nejdek B 4:2 (0:0). Branky: Jakubec Michal 2, Benda Daniel 2 – Till Manfréd, Jílek Jan.

Vojkovice – Stará Chodovská 2:2 (1:0) – PK 3:5. Branky: Klofanda Jiří, Kučera Václav - Karpíšek Lukáš, Kastl Martin.

Studánka – Ostrov B 4:2 (1:2). Branky: Repčík František, Bárta Vilém, Kašpar Stanislav, Čerňanský Miroslav - Novotný David, Horvát Daniel.

Habartov – Krajková 4:1 (2:1). Branky: Houdek Daniel 3, Tichý Václav - Švandrlík Jakub.

Merklín – Hazlov 4:1 (1:1). Branky: Vodrážka Jiří 2, Dobeš Milan, Hladík Filip - Zavadil Daniel.

Předehráno:  Kynžvart - Kr. Poříčí B 6:1 (2:1). Branky: Tomčík David 3, Kič Roman, Šprincl Jan, vlastní - Kalous Lukáš.