„Před výbornou fotbalovou kulisou jsme chtěli v domácím prostředí samozřejmě vyhrát. Povedl se nám začátek zápasu. Dobře jsme napadali, získávali jsme balony a po jednom takovém získání balonu Míra Dobeš otevřel v šesté minutě skóre utkání. Pětadvacet minut jsme hráli aktivně, soupeř nakopával dlouhé balony na útočníka Kočího," začal hodnotit utkání Kolouch.

Trenér si přál druhou branku. „Situace jsme řešili v pohodě a byla jen otázka času, kdy přidáme druhý gól. Paradoxně však soupeř po našem rohovém kopu vstřelil gól. Hosté podnikli rychlý protiútok, nám se nepodařilo jejich hráče zastavit a Sušice srovnala v jedenatřicáté minutě na 1:1. Do poločasu už jsme nic nevymysleli, naopak, jako bychom po obdrženém gólu ztratili jistotu a jiskru. O přestávce jsme si v kabině řekli několik věcí, vystřídal jsem jednoho hráče, přeskupil jsem některé posty. Začátek druhého poločasu nebyl podle mých představ, až posledních pětadvacet minut jsme soupeře přitlačili na jeho polovinu. V dobré gólové šanci se ocitli Čížek a Martinec, ale šance gólem bohužel neskončily. Podle mého názoru jsme měli utkání vyhrát, určitě bychom si vítězství zasloužili, mohlo to klidně skončit 2:1, nebo 3:1. Soupeř už jen nakopával dlouhé balony a prakticky se do vážnější situace nedostal. Je to škoda, v souboji nováčků jsme neuspěli, hosté si odvezli bod, my jsme dva body ztratili. Přesto musím kluky pochválit, odehráli solidní utkání, na některých se projevila trochu nervozita. Je možné, že do příštího střetnutí nastoupí tým s několika změnami v sestavě," prozradil kouč chebské Hvězdy.