Dorost padl po nájezdech

Karlovy Vary – Svěřenci Václava Eismanna prohráli už podruhé v řadě po samostatných nájezdech.

23.9.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Čech

Tentokrát hokejový dorost nestačil na indiány, s kterými hráli vyrovnanou partii. O výhře hostů ale rozhodl Richard Kristl.

V první části byla hra opticky celkem vyrovnaná. Do větších šancí se ale dostali domácí. Dimitrov se po buly v útočném pásmu dostal k puku, a hnal se s ním na gólmana, který ho ale vychytal. Stejně dopadl i Beránek, který se zmocnil kotouče po hrubce obrany. Harakala otestovali z uctivé vzdálenosti Švarc s Polívkou, gólman Energie si ale poradil.

Do první velké příležitosti hostů se dostal ve 24. minutě Prokop, jeho ránu z mezikruží ale Harakal vyrazil lapačkou. Ve 32. minutě se KV Arena konečně dočkala gólu. K puku se dostal Alexandr Molnár, a zamířil přesně. Plzni ale stačilo na vyrovnání pouhých padesát sekund. O gól hostů se zasloužil Lukáš Vlček. Energii mohl vrátit vedení Rubeš, sám před brankou ale svou šanci neproměnil.

V další šanci se ocitl Hubáček, Pacl ale znovu zazářil. Na druhé straně mohl dát gól Kristl, ani on však neuspěl. V 55. minutě se indiáni dostali do vedení. Prosadit se dokázal Jiří Uhlík. Energetikům se nedařilo vyrovnat, a tak nakonec odvolali brankáře, což se jim vyplatilo. Na 2:2 vyrovnal 79 sekund před koncem třetí třetiny Tomáš Rubeš. V prodloužení se nic významného nestalo, a tak rozhodly samostatné nájezdy.

V nich za domácí proměnil Vaněk, ale jen jednou. Jeho druhý pokus zastavila tyč. To Richard Kristl proměnil oba své nájezdy, a rozhodl tak o výhře Plzně.

HC Energie – HC Plzeň 2:3 sn (0:0, 1:1, 1:1 – 0:0)
Branky a nahrávky: 32. Molnár (Beránek), 59. Rubeš (Molnár, Veverka) – 33. Vlček (Kristl), 55. Uhlík (Polata), rozhodující sam. nájezd Kristl. Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Maloušek. Vyloučení: 1:6. Bez využití. Diváci: 79. K. Vary: Harakal – Vaněk (A), Bláha, Priškin (A), Michálek, Rulík, Kodl, Veverka (C) – Klíma, Hubáček, Beránek, Molnár, Dimitrov, Rubeš, Janás, Kozák, Čejka, Petrov, Osmík, Janata.

(hol)

Autor: Redakce

23.9.2012 VSTUP DO DISKUSE

III. třída: Otročín se postaví Krásnému Údolí

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Barokní Fischer byl - nebyl?

Karlovarský kraj - Že by již potřetí prezentovaný Mezinárodní hudební festival J. C. F. Fischera naplnil zadaná očekávání, si až tolik nemyslím.

OKRESNÍ PŘEBOR: Fanoušci mohou vybírat, derby horalů či duel mistra

Karlovy Vary – Sedmou příčku si v loňském ročníku okresního přeboru připsali na své konto fotbalisté sedleckého KSNP. Ti by rádi v letošním ročníku své umístění vylepšili, a nejen to, pomýšlí i na krajské soutěže.

Krajské třídy: V I. A třídě v duchu několika derby

Karlovarský kraj - Druhým podzimním kolem budou o víkendu pokračovat obě fotbalové krajské třídy. I. A třída: Hned na tři derby