Se stejně starým celkem Geus okna Kladno karlovarští dorostenci remizovali 3:3.

Energetici vlétli na svého soupeře jako uragán. Na začátku osmé minuty se poprvé mezi tři tyče trefil Winkler a za necelé tři minuty se karlovaráci radovali podruté, když si na hokejku druhý zářes udělal opět Winkler. Kladno nesložilo své zbraně a na začátku 14. minuty korigoval stav Papírník.

Druhé dějství začali také lépe domácí. Po 59 vteřinách po úvodní buly se prosadil Jaromír Kverka. Hra se posléze přelévala z jedné strany kluziště na druhou, ale branky se necelých šedesát diváků už ve druhé části nedočkalo.

Ve třetí třetině si energetici vytvořili řadu šancí, ale všechny bohužel zahodili.

Následovat musel trest. Devět minut před třetí sirénou vstřelil kontaktní gól Butor. Poté se hosté vrhli do útoku a přineslo jim to ovoce. Sedm minut před koncem kladenští vyrovnali na konečných 3:3.

Energie Karlovy Vary – Kladno 3:3

Branky KV: Winkler 2, Kverka.
Třetiny: 2:1, 1:0, 0:2.