Ve druhém přípravném utkání sledgehokejoví Sharks neuspěli

Karlovy Vary — Ve druhém přípravném duelu karlovarští Žraloci v duelu se sledge hokejisty kolínských Draků neuspěli.

25.11.2008

Velkej, malej, tak připadali na ledové ploše sledgehokejisté Sharks. Obránce Martin Frous a benjamínek Žraloků Lukáš Karafiát (vpravo).Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Žraloci tentokrát soupeři podlehli těsně 2:3.

Skóre zápasu otevřel v 10. minutě po přihrávce Gliera Dobruský. Ten samý hráč přidal i druhý zářez Kolína ve dvanácté minutě. V prostřední třetině i přes šance na obou stranách diváci branku neviděli.

Vše podstatné se tedy odehrálo až v závěrečné patnáctiminutovce.

Ve 36. minutě snížil na rozdíl dvou branek přesnou ranou Tomáš Berger. Hosté však rychle kontrovali třetí brankou, kterou vsítil ve 39. minutě kolínský Dobruský. Ve 44. minutě pak uzavřel skóre duelu svou druhou brankou v zápase karlovarský Tomáš Berger.

Sharks – Draci Kolín 2:3

Branky: 36. a 44. T. Berger – 10. , 12. a 39. Dobruský. Třetiny: 0:2, 0:0, 2:1. Rozhodčí: Hollerová. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 20.

Sharks: Kovařík – Forgo, Lindák, Nejedlý, T. Berger, Karafiát, Man, Frous, Wágner.
Draci: Bozděk – Jeřábek, Srb, Najbrt, Anderle, Glier, R. Buhr, Dobruský, V. Buhr.

25.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

Mudr. Helena Němcová

OTÁZKY PRO: MUDr. Helenu Němcovou, primářku kožního oddělení Nemocnice Sokolov

Rada kraje podá trestní oznámení kvůli diplomu

Zapomenuté místo znovu oživí koncerty

Skoky – V rámci festivalu Živé Skoky 2017 se veřejnosti opět otevře poutní kostel Navštívení Panny Marie v zaniklé obci Skoky u Žlutic.

Podvedla úřad, teď jí hrozí pět let

Karlovarsko - Myslela si, že vyzraje na úředníky. Místo toho ji teď stíhá policie.