Žraloci tentokrát soupeři podlehli těsně 2:3.

Skóre zápasu otevřel v 10. minutě po přihrávce Gliera Dobruský. Ten samý hráč přidal i druhý zářez Kolína ve dvanácté minutě. V prostřední třetině i přes šance na obou stranách diváci branku neviděli.

Vše podstatné se tedy odehrálo až v závěrečné patnáctiminutovce.

Ve 36. minutě snížil na rozdíl dvou branek přesnou ranou Tomáš Berger. Hosté však rychle kontrovali třetí brankou, kterou vsítil ve 39. minutě kolínský Dobruský. Ve 44. minutě pak uzavřel skóre duelu svou druhou brankou v zápase karlovarský Tomáš Berger.

Sharks – Draci Kolín 2:3

Branky: 36. a 44. T. Berger – 10. , 12. a 39. Dobruský. Třetiny: 0:2, 0:0, 2:1. Rozhodčí: Hollerová. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 20.

Sharks: Kovařík – Forgo, Lindák, Nejedlý, T. Berger, Karafiát, Man, Frous, Wágner.
Draci: Bozděk – Jeřábek, Srb, Najbrt, Anderle, Glier, R. Buhr, Dobruský, V. Buhr.