Úvodní třetina byla jasně v režii Skandinávců. Celkem se radovali pětkrát. Skandinávci si se svým soupeřem pohrávali jako kočka s myší.

Následující dvě třetiny skončily smírně 1:1. Pokud se některý z dalších dvou týmů bude chtít dostat do čela tabulky po prvním dni, tak bude muset pořádně zabrat.

Utkání České republiky a Finska začíná v 18:30.

Rusko – Švédsko 2:7

Třetiny: 0:5, 1:1, 1:1. Branky a nahrávky: 1. Coolberg (Karlsson), 4. Forsberg 7. Nyström (Forsberg, Rydahl), 9. Coolberg (Arnesson, Andersson), 10. Meyer (Nilsson, Kalin), 26. Forsberg (Rydahl), 48. Forsberg – 37. Kamaev, 55. Kramskoy (Slepyshev, Filippov). Rozhodčí: Pešina – Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 10:12. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 350. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7, 2:7.

Rusko: Vasilevskiy (9. Demchenko) – Sorokin, Gareev, Malenkikh, Kozlovskiy, Bereglasov, Pugachev, Vasilyev, Semenov – Kamaev, Khlopotov, Dorofeev, Yunyshev, Yamikov, Vorobyev, Timirev, Khatsey, Zharkov, Filippov, Kramskoy, Slepyshev.
Švédsko: Högberg (Hjerpe) – Andersson, Arnesson, Folin, Djoos, Meyer, Nilsson, De La Rose, Spangberg – Lilja, Karlsson, Coolberg, Nyström, Rydahl, Forsberg, Törnkvist, Kalin, Sörensen, Westerlund, Lindholm, Hedberg.