Karlovarský celek navíc získal také pohár pro vítěze WSM ligy, který získal jako vítěz základní části.

Ve čtvrtém utkání Energie zlomila odpor Slavie ve druhé třetině, když se trefili Stloukal a Rachůnek. Tečku za utkáním pak udělal v poslední minutě střelou do prázdné branky při power play Slavie nejproduktivnější hráč Energie Jakub Flek.

WSM liga, semifinále

Konečný stav série KVA – SLA 4:0

3. utkání

Slavia Praha – Energie K. Vary 1:2 (1:0, 0:0, 0:2). Branky: 19. M. Kadlec (Pohl, Šagát) – 44. Osmík (Kverka, Kohout), 60. Plutnar (Flek, T. Rachůnek). Rozhodčí: Čech, Dědek – Gančarčík, Zídek. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Diváci: 2156.

Slavia: Frodl – Barák, Pohl, J. Drtina, J. Novák, Kasík, J. Holý, Ryzák – Račuk, Šagát, M. Kadlec – L. Krejčík, Nedvídek, Z. Doležal – Jankovský, Šafránek, Šmerha – J. Doležal, Kubica, M. Ondráček.

K. Vary: F. Novotný – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan, Plutnar, J. Tomeček, Kovačevič – T. Rachůnek, Balán, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Osmík, Skuhravý, Gríger – O. Beránek, Tuominen, Vrdlovec.

4. utkání

Slavia Praha – Energie K. Vary 0:3 (0:0, 0:2, 0:0). Branky: 25. Stloukal (Skuhravý), 40. T. Rachůnek (Balán, Podlipnik), 60. Flek (Skuhravý). Rozhodčí: Doležal, Petružálek – Beneš, Štofa. Vyloučení: 2:4. Bez využití: Diváci: 1985.

K. Vary: F. Novotný – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan, Plutnar, Krejčí, Kovačevič, Pajk – T. Rachůnek, Balán, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Osmík, Skuhravý, Gríger – O. Beránek, Tuominen, Vrdlovec.