Ostrovský Realistic prohrál na ledě bílinských Draků

Ostrov – Hokejisté Realisticu Ostrov zahájili své turné v krajské lize na hřištích soupeřů. První utkání je čekalo na ledě Bíliny, kde prohráli 3:5.

28.10.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Čech

Ostrovští odjeli k zápasu oslabeni o čtyři hráče. Trenéři nemohli počítat s Robertem Černým starším, Štěpinou, Králem a Tašnerem.

V první třetině měli o něco víc ze hry hosté. Ujali se v 10. minutě vedení zásluhou Pazdery. Domácí využili jednu z mála šancí a vyrovnali v 19. minutě.

Ve druhé části se domácí zlepšili. Hosté šli sice podruhé do vedení, když 26. minutě skóroval Florian. Domácí ale bleskově vyrovnali a do konce třetiny dali ještě tři branky. O výsledku tak bylo rozhodnuto. „My jsme měli také dost šancí, ale koncovka nás zradila,“ posteskl si kapitán Ostrova Mudra a přidal: „Ve třetí třetině jsme pozměnili sestavu, ale vedlo to akorát ke snížení skóre.“

Minutu před koncem se totiž podruhé prosadil Pazdera.

Bílina – Realistic Ostrov 5:3. Třetiny: 1:1, 4:1, 0:1. Branky Ostrova: Pazdera 2, Josef Florian. Vyloučení: 12:10. Rozhodčí: Štěpán – Růžička, Střelka.

Sestava Ostrova: Csipka – Hromádka, Mudra, Orlich, Kloz, Krýsl – R. Černý ml., Sapoušek, Vrba, Pazdera, Vrána, Kopfstein, Dvořák, Josef Florian, Kolkus. Trenéři: J. Černý, M. Černý.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

FOTOGALERIE: Sokolov v sobotu patřil triatlonistům

Sokolov – Kolotoč závodů Českého poháru v triatlonu se v sobotu zastavil v Sokolově, konala se tu Velká cena města Sokolova a Karlovarského kraje.