Ano, přesně tak. Varákům totiž naservíroval do cesty sledge hokejový los pražskou Spartu. Karlovaráci ani ve třetím vystoupení neokusili hořkost porážky, když svěřenci hrajícího kouče Jiřího Bergera slavili výhru 2:1.

Gólově otevřeli duel Žraloci ve 12. minutě, když Forgo našel přihrávkou před brankou Karla Wágnera, který šancí nepohrdl a otevřel gólový účet zápasu. Jenže z vedení se tým z města minerálních pramenů radoval pouze chvilku.

Ve 13. minutě totiž přichystali sparťani rychlou odpověď, když obránci Karlových Varů nedokázali správně rozehrát, čehož využil na modré Zapletal, který přihrávkou od modré našel najetého na kruhu Jiřího Raula a ten prostřelil hostujícího brankáře Macha.

Zlomový moment duelu přinesla 26. minuta. To když všem ujel v brejku karlovarský kapitán Michal Geier, který následně úspěšně uklidil svou střelu nad lapačku sparťanského brankáře Vápenky.

Na to už nedokázal pražský tým brankově odpovědět, a tak si Varáci připsali na konto velmi cennou výhru.

HC Sparta Praha (sledge) – SKV Sharks Karlovy Vary 1:2 (1:1, 0:1, 0:0). Branky a nahrávky: 13. Raul (Zapletal) – 12. Wágner (Forgo), 26. Geier. Rozhodčí: Bergmann. Vyloučení: 0:1 – navíc Hrbek 10 minut OT (K. Vary). Bez využití. Diváci: 30.

HC Sparta Praha (sledge): Vápenka – Z. Krupička,

Zapletal – Raul, J. Krupička, Novotný, Frolík, Zikmund, Mekleš, Nachtigalová.

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Hrbek, Nejedlý, Wágner – Geier, Forgo, Berger, Janko, Karafiát, Kovářík, Haas, Schneider, Lindák.