A opět z toho byla výhra. Tentokrát rozhodli o svém vítězství hráči Sharks ve druhém dějství, ve kterém soupeři z východu Čech nasypali všech pět branek, když nakonec slavili vítězství v poměru 5:1. Prsty v tom měli zejména čeští reprezentanti ve službách Žraloků, a to Jiří Berger, Michal Geier a Miroslav Hrbek. Dohromady si totiž trio karlovarských sledge hokejistů připsalo na účet deset kanadských bodů.

Souboj načali velmi dobře Karlovaráci, kteří si přichystali několik dobrých gólových příležitostí, i přesto byla první gólová radost k vidění na straně Pardubičáků. Ve 14. minutě Michalec nejprve na modré čáře zachytil Hrbkovo vyhození. Poté předal Pavlu Kubešovi, který donutil Macha zasáhnout. Odražený kotouč si vzal do své moci David Motyčka, vystřelil a ještě úspěšně dorážel.

Vyrovnání přinesla druhá třetina, a nejen to. V 19. minutě povolila pardubická obrana parádní křižnou přihrávku z hole Miroslava Hrbka na zcela volného Jiřího Bergera a ten se trefil naprosto ideálně do vzdálenějšího růžku Bočkovy klece. A pro karlovarské barvy bylo ještě lépe. V téže minutě se totiž podruhé radovaly ze vstřelené branky.

Karlovarští hned po rozehrání pokračovali v nátlaku a využili nepovedeného vyhození hostů, které zachytil Forgo. Po jeho předávce se na levém kruhu opřel do dělovky opět Jiří Berger, který propálil Bočka podruhé.

Ve 24. minutě šli Žraloci do dvoubrankového vedení, když se obránce Miroslav Hrbek dočkal své první trefy v sezoně, když skóroval po samostatném úniku. Ve 25. minutě Karlovaráci vedli již o tři branky, když si rychlík Michal Geier prohodil puk před bránícím Kořínkem na levou ruku a jeho střela pod horní tyč mu sedla ideálně.

Pátou branku přidali Žraloci ve 27. minutě, když zdecimovaná pardubická družina přihlížela páté karlovarské radosti, když nechala prokličkovat Miroslava Hrbka až do těsné blízkosti brankáře, který už nemohl dělat nic. O chvilku později zabrzdila Hrbkův hattrick po nahození tyčka pardubické svatyně. Druhou třetinu pak zakončili promarněnou šancí hosté, když si Motyčka vylámal zuby na gólmanu Machovi.

Ani v závěrečné třetině, která se hrála už jen z povinnosti, se diváci nenudili. K vidění bylo několik nastřelených tyček a samostatných nájezdů, které však již ukazatelem skóre nepohnuly, a tak si hráči Sharks připsali na svůj účet sedmou výhru v základní části soutěže.

SKV Sharks Karlovy Vary – SHK Pardubice 5:1 (0:1, 5:0, 0:0). Branky a nahrávky: 19. Berger (Hrbek), 19. Berger (Forgo), 24. Hrbek (Geier, Kovářík), 25. Geier M. (Hrbek, Berger), 27. Hrbek (Berger, Wágner) – 14. Motyčka (P. Kubeš). Rozhodčí: Suchý – M. Hanák, T. Hanák. Vyloučení 0:1. Bez využití. Diváci: 40.
SKV Sharks Karlovy Vary: Mach (Bozděk) – Hrbek, Nejedlý, J. Berger, Forgo, M. Geier, Wágner, Schneider, Kovářík, Karafiát.
SHK Pardubice: Boček – P. Kubeš, J. Kubeš, R. Buhr, Motyčka, Kolek, Štěpják, Doležal, Michalec, Horníček, V. Buhr, Kořínek, Chudomský.