Zápas, který diváky nenadchl

Karlovy Vary – Jestli v pátek někdo přišel do KV Areny s tím, že uvidí hodně branek, odešel zklamaný.

5.11.2010

V 19. kole Tipsport extraligy hostila Energie kladenský Vagnerplast.Foto: DENÍK/Jan Čech

V 19. kole Tipsport extraligy hostila Energie kladenský Vagnerplast a nakonec se její příznivci radovali z vítězství 2:1.

První třetina žádnou branku nepřinesla. Hosté pozorně bránili střední pásmo a domácí se jen s obtížemi prosazovali. Neujala se ani jedna z početních výhod Energie, ve kterých jsou svěřenci Antonína Stavjani nejlepší v soutěži.

Ve druhém dějství padl gól velice brzy. Kdo se zdržel u bufetu měl tedy smůlu a branku viděl maximálně na obrazovkách v útrobách haly. V čase 21:05 vyhrál Lukáš Pech buly a bleskurychle posunul puk na Davida Hrušku. Ten se nerozpakoval a napálil puk za Cikánka.

I třetí část začala v podobně. Akorát s tím rozdílem, že branka padla o dvacet vteřin později. Tedy v čase 41:25 a tentokrát střílel David Hruška a Lukáš Pech pohotově dorážel.

Jiskřičku naděje vykřesal pro hosti Jaroslav Kalla v 53. minutě, když Kladno využilo přesilovku pět na tři.

V samotném závěru to zkusili hosté bez brankáře, ale největší šanci měl Melenovský, když pár vteřin před koncem trefil horní tyč. Energie tak vyhrála 2:1.

Energie K. Vary – Vagnerplast Kladno 2:1

Třetiny: 0:0, 1:0, 1:1. Muži zápasu: Lukáš Pech. Branky a nahrávka: 22. Hruška (Pech), 43. Pech (Hruška) – 53. Kalla. Rozhodčí: Minář, Lacina – Kis, Prchal. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. Diváci: 3465.

Karlovy Vary: Mensator – Nosek, Čutta, Gřegořek, Sloboda, Parýzek, Kokko, Dobroň, Hájek – Kumstát, Skuhravý, Melenovský – D. Hruška, Pech, Zaťovič – Sailer, Dej, Skladaný – Tsyganov, T. Klíma, Hřebejk. Trenéři: Stavjaňa, Baďouček a Kněžický.
Kladno: Cikánek – Drtina, Kameš, Mrázek, Toman, Procházka, Zeman, Piskáček – Bicek, Patera, Kotrla – Valský, Kalla, Bělohlav – Látal, Kuchler, Knotek – Hovorka, Stieler, Eberle. Trenéři: Tatíček, Volf.

Místo události:
5.11.2010 VSTUP DO DISKUSE

Čtvrtý ročník Sokolovského 1/4 maratonu přilákal na trať více než šest stovek běžců.