VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KARLOVY VARY

Jiří Vaněček se odvolat nenechal. Sám rezignoval

Karlovy Vary - Rezignaci na post předsedy představenstva Dopravního podniku Karlovy Vary podal v pondělí 8. června Jiří Vaněček, krajský předseda ODS. Ve funkci byl od roku 2007, kromě období 2011 až 2012. Jednalo se tak zřejmě o nejdéle sloužícího předsedu představenstva této stoprocentně městem vlastněné akciové společnosti.

In-line dráha jen pro otrlé

Karlovy Vary - Zkuste se rozjet na in-line bruslích, nabrat rychlost a najet na hrbol. Tak to určitě nebude příjemný zážitek z jízdy, jak slibují správci areálu Rolava, ale bolestná zkušenost ze šlendriánské práce.

Město vsází na vtipnou ceduli. A nápad se líbí

Karlovy Vary - Vtipem a neotřelým nápadem se nyní snaží město upozornit pejskaře, aby po svých čtyřnohých miláčcích uklízeli. Radnice totiž vsadila na novou ceduli, která zaujme na první pohled.

Noční procházka po Jelením skoku ho málem stála život

Karlovy Vary – Téměř osudnou se 62letému muži mohla stát procházka pod Jelením skokem. Ten totiž zakopl o kořen stromu a upadl na skálu, čímž si způsobil vážné zraněné hlavy. I přesto se však vzchopil a z posledních sil si došel pro pomoc.

Tenhle humus je pro bezdomovce ráj

Karlovy Vary - Nepořádek, smrad a zatuchlina, kutlochy v křoví. Tenhle humus, v němž si libují bezdomovci, najdete pod Ostrovským mostem na březích Ohře na soutoku s Teplou.

Peníze chtěla odčerpat přes sázky

Karlovy Vary – Policisté objasnili krádež peněženky s obnosem peněz a platebními kartami, která se stala na začátku dubna v jednom z barů v Karlových Varech.

Neváhej a toč. Strážníkům se začaly modernizovat kamery

Karlovy Vary - Už dnes se začne psát nová kapitola v historii Městské policie v Karlových Varech, začne se totiž modernizovat kamerový systém města. Zlepšení sítě a optiky stávajících kamer však není vše. Už nyní se plánuje, jak to bude s velkým bratrem do budoucna.

Důchodci jako terč podvodníků

Karlovarsko - Není týden, kdy by se senior nestal lovnou zvěří zlodějů a podvodníků. To potvrzují dva poslední případy, které nyní vyšetřuje karlovarská kriminálka.

Cyklistům helfne žena

Karlovy Vary - Rada rozhodla: Novým cyklokoordinátorem bude Eva Štěrbová, odbornice na dopravu

Vyhazovy Karlovaráků začaly

Karlovy Vary - Podle jedněch brutální čistky, podle druhých normální výměny. Nová koalice KOA, ANO, ČSSD a KDU-ČSL, která poslala Karlovaráky do opozice, zahájila personální obměnu výborů a komisí.

Muž napomenul močícího mladíka, ten ho za to zbil

Karlovy Vary – Silně podnapilý 20letý mladík z Ústí nad Labem potřeboval v pátek večer na záchod a nenapadlo ho nic jiného, než pomočit dům na Mattoniho nábřeží.

Úžas. Exil ČSSD končí

Karlovy Vary - Po téměř šesti letech jsou sociální demokraté znovu členem vládnoucí karlovarské koalice

Vrtulník nyní přistane ve Dvorech

Karlovy Vary - Záchranářský vrtulník bude moci přistát přímo v areálu záchranné služby, zatím ale provizorně. Přitom se už v minulosti přemýšlelo nad tím, zřídit u sídla záchranky heliport. Ten je sice dnes umístěn na střeše Karlovarské krajské nemocnice, ale neunese armádní vrtulník W-3A Sokol, který zabezpečuje leteckou záchranku pro Karlovarský a Plzeňský kraj.

Přišli s nabídkou levnější elektřiny, místo toho to byli obyčejní zloději

Karlovy Vary - Jen všímavé oko souseda zabránilo okradení dvaaosmdesátileté ženy ze Sokolovské ulice. Té se do bytu vloudili dva výtečníci, a to 24letý a 30letý Nejdečan, pod záminkou nabídnutí levnější elektřiny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies