VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KARLOVY VARY

Boj o Anglickou se rozsekne na společné schůzce

Karlovy Vary - Jedna petice pro zrušení, druhý podpisový arch pro zahájení projektu. Těžko by někdo hádal, že se jedná o jeden a týž problém, tedy pro propojení ulic Anglické a Vrchlického v Drahovicích.

Kolik stojí zastupitelé? Pět milionů

Karlovy Vary - Po úřednících a učitelích souhlasila vláda se zvýšením odměn i komunálním politikům. Ti nejsou nijak levní. Karlovarští zastupitelé si z rozpočtu ročně ukousnou necelých pět milionů korun.

Ukrajinec našel na ulici 8000 euro. Poctivě je odevzdal

Karlovy Vary - Poctivci mezi námi stále jsou. To dokládá i Ukrajinec, který karlovarským strážníkům donesl tašku, kde se nalézala neuvěřitelná částka 8000 euro.

Lázněmi každý rok rehabilitačně promašírují na stovky vojáků

Karlovy Vary - Armáda České republiky posílá do Karlových Varů i veterány z bojů v Afganistanu

Z Jabloňové zmizelo vloni 300 garáží

Karlovy Vary - Garáže z Jabloňové ulice ve Staré Roli postupně mizí. Po první etapě demolice probíhá v současnosti druhá a v loňském roce šlo takříkajíc k zemi několik stovek garáží. Kdy se ale podaří prostor úplně vyčistit, není zatím jasné. Ne všichni vlastníci těchto nemovitostí je převedli na město.

Podchody zaplavil „černý výlep“

Karlovy Vary - Chytit 'výlepáře' při činu je spíše dílem náhody. Město proto hledá původce mezi iniciátory akcí na plakátě

Pravda a láska usedne ve Varech

Karlovy Vary - Lázeňské město získalo po šesti měsících smlouvy a může se pustit do stavby Havlova místa

Strážníci si nasadí boty za půl milionu korun

Karlovy Vary - Karlovarští strážníci se chystají nazout boty za více než půl milionu korun. První výběrové řízení na nové obutí však museli stáhnout, nyní město chystá vypsat zakázku znovu. Díky ní by měli mít strážníci na čtyři roky vystaráno.

Trocnov: Konec pronájmu a jeden soud za druhým

Karlovy Vary - Už by se dalo říct, že karlovarský magistrát je v soudních síních jako doma. Tentokrát ale svůj majetek musí bránit. Lázeňský dům Trocnov je sice v majetku Karlových Varů, ovšem pronájemce se soudně domáhá újmy za technické zhodnocení budovy. To je meritum soudní žaloby.

Spor o golfový areál jde do finále, rozhodnou zastupitelé

Karlovy Vary - Spor města o golfový areál v Olšových Vratech o určení platnosti kupní smlouvy se společností Golf resort, který město řeší už od roku 2011, spěje do finále. Konečné slovo v něm ale budou mít karlovarští zastupitelé na svém jednání 24. března.

Bloková čištění startují. Pozor, kde budete parkovat

Karlovy Vary - V centru města bude koncentrace úklidů vyšší. Začíná se 1. dubna a končí 31. října

Nezabrzdil kamion a odešel, našel ho v řece

Dalovice – Zaparkoval kamion, nezabrzdil a odešel. Ten se samovolně rozjel a cestou do řeky smetl další dvě auta. To vše se odehrálo v úterý po 14 hodně v Dalovicích v ulici Pod Strání.

Za kvalitní záchodky v lázních

Karlovy Vary - Toalet pro veřejnost se momentálně nedostává především v obchodně-správní části města

VÍME PRVNÍ

Na KV Areně visí plomba. Město nevrátilo státní dotaci

Karlovy Vary - Karlovými Vary zmítá lehká panika. Nejenže se město zmítá ve spirále soudních žalob, v tomto týdnu prohrálo další dva spory, ale nyní přišla další rána. Na KV Arenu se politici mohou tak akorát dívat.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies