VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KARLOVY VARY

Spor o golfový areál jde do finále, rozhodnou zastupitelé

Karlovy Vary - Spor města o golfový areál v Olšových Vratech o určení platnosti kupní smlouvy se společností Golf resort, který město řeší už od roku 2011, spěje do finále. Konečné slovo v něm ale budou mít karlovarští zastupitelé na svém jednání 24. března.

Bloková čištění startují. Pozor, kde budete parkovat

Karlovy Vary - V centru města bude koncentrace úklidů vyšší. Začíná se 1. dubna a končí 31. října

Nezabrzdil kamion a odešel, našel ho v řece

Dalovice – Zaparkoval kamion, nezabrzdil a odešel. Ten se samovolně rozjel a cestou do řeky smetl další dvě auta. To vše se odehrálo v úterý po 14 hodně v Dalovicích v ulici Pod Strání.

Za kvalitní záchodky v lázních

Karlovy Vary - Toalet pro veřejnost se momentálně nedostává především v obchodně-správní části města

VÍME PRVNÍ

Na KV Areně visí plomba. Město nevrátilo státní dotaci

Karlovy Vary - Karlovými Vary zmítá lehká panika. Nejenže se město zmítá ve spirále soudních žalob, v tomto týdnu prohrálo další dva spory, ale nyní přišla další rána. Na KV Arenu se politici mohou tak akorát dívat.

Město pronajalo tržiště firmě v likvidaci, která navíc neplatí

Karlovy Vary - Podle magistrátu stále může plnit smluvní závazky, nyní už ale dluží dvě splátky nájmu

Zásahovka si došla pro dva pěstitele marihuany

Karlovy Vary - Karlovarští kriminalisté na případu intenzivně pracovali několik měsíců a oba muže zadrželi při domovní prohlídce. V bytech zajistili desítky rostlin.

Udělejte si přehled: Kteří zastupitelé zasedají v městských společnostech?

Karlovy Vary - Karlovarská koalice (KOA, ANO a Karlovaráci) dokončila změny v městských společnostech. Nyní je budou dozorovat politici většinou spřízněni právě se členy vedení města.

Řidiči, pozor! Zámečák je pro auta tabu

Karlovy Vary - Karlovarský magistrát upozorňuje motoristy, že v pondělí 2. března vstoupí v platnost nová místní úprava provozu v lázeňském území Karlových Varů. „Hlavním obsahem úpravy je zákaz vjezdu, mimo dopravní obsluhu, v úseku Jánský most křižovatka ulic Tržiště a Pod Jelením skokem," uvedla Helena Kyselá, mluvčí magistrátu.

Ozdobí město socha Atatürka?

Karlovy Vary - S neobvyklou žádostí se na karlovarský magistrát obrátil turecký velvyslanec v České republice Ahmet Necati Bigali. Město žádá o povolení k výstavbě sochy Mustafa Kemala Atatürka, zakladetel tureckého státu.

Spor o KV Arenu vedl za město nový ministr

Karlovy Vary - Soudní při o KV Arenu svěřilo město externí advokátní kanceláři Vrána & Pelikán, jejímž partnerem byl budoucí ministr spravedlnosti Robert Pelikán.

Na burze se předvedly tři desítky firem

Karlovy Vary - Karlovarský Lidový dům se během úterního dne proměnil v centrum zaměstnavatelů a uchazečů o práci. Těch tu byly téměř čtyři stovky a vybírat mohli celkem ze 27 stanovišť.

Nevnímám politiku jakousi mužskou optikou, že jde o souboj...

Karlovy Vary - Rozhovor Karlovarského deníku s JUDr. Hanou Zemanovou (Karlovaráci), náměstkyní primátora statutárního města Karlovy Vary

Velikonoční trhy se přesouvají k Becherplatzu

Karlovy Vary - Letošní velikonoční trhy v Karlových Varech se sice budou znovu konat na třídě T. G. Masaryka, ovšem před restaurací Becherplatz, nikoliv před hlavní poštou. Podle mluvčí magistrátu Heleny Kyselé je to kvůli majitelům obchodů, kterým stánky na trzích blokovaly přístup lidí do provozoven, a jim tak klesaly tržby.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies