VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KARLOVY VARY

EXKLUZIVNĚ

Primátor Petr Kulhánek: Čeká nás řada zásadních rozhodnutí

Karlovy Vary - Jaký bude ten letošní rok? Co Karlovaráky čeká, jaké jsou plány vedení města, na co se lidé mohou těšit a čeho se případně obávat? Na to jsme se zeptali Petra Kulhánka (KOA), primátora Karlových Varů.

Pět tun smetí. To je účet za rozlučku s rokem 2014

Karlovy Vary - Jak po těžké bitvě vypadaly některé ulice v Karlových Varech na Nový rok. Jako zamáváním kouzelným proutkem se však do prvního rána roku 2015 stihlo skoro vše uklidit.

SOS! Kde se skryli silničáři?

Karlovy Vary - Společnost, která má zimní údržbu na starost, podle vedení města nedodržuje smlouvu

Otázka pro: Pavla Bohánka, šéfa Dopravního podniku Karlovy Vary

Karlovy Vary - Měly autobusy městské hromadné dopravy v souvislosti se sněhovým přívalem nějaké problémy? Případně jaké a kde?

Budou změny v MHD. Chystá se i zrušení některých linek

Karlovy Vary - Nový rok s sebou pravidelně přináší změny v MHD. Zpravidla to bývají nové jízdní řády. V roce 2015 si ovšem obyvatelé Karlových Varů budou muset zvykat na přejmenování některých zastávek, změny linkového vedení a také zavedení zastávek na znamení. Vše při starém tak bude pouze už několik dní.

Zastupitelé schválili rozpočet

Karlovy Vary - Karlovarští zastupitelé schválili na svém úterním zasedání městský rozpočet pro příští rok. Rozpočtové příjmy činí 1.012.996 tisíc korun, výdaje 1.033.900 tisíc. Z toho běžné výdaje činí 766.597 tisíc a kapitálové výdaje 267.243 tisíc.

Hádka o výbory a komise graduje. Opozice stahuje své členy, koalice trvá na svém

Karlovy Vary - Hádka o členy v komisích a výborech ve vedení města nekončí. Přestože opozice stupňuje kritiku, postoj vedení města, tedy koalice složené z KOA, ANO a Karlovaráků, zůstává neměnný.

Na další trhy si počkáme do března

Karlovy Vary - Stalo se již letitou tradicí, že se celkem desetkrát do roka zaplní Varšavská ulice stánky s regionálními přespolními i domácími potravinami a dalším sortimentem.

Pozor, revizor. Varují se lidé na Facebooku

Karlovy Vary - Na sociální síti Facebook nyní vznikla nová stránka Revizorky Karlovy Vary. Ta má za cíl upozorňovat cestující, v jakém autobuse se zrovna pohybují revizoři v aktuálním čase.

VÍME PRVNÍ / AKTUALIZOVÁNO

Novým generálním ředitelem hotelu Thermal bude Klaus J. Pilz

Karlovy Vary - Ministr financí Andrej Babiš na začátku ledna uvede do funkce generálního ředitele hotelu Thermal Klause J. Pilze. Nový generální ředitel vzešel z otevřeného výběrového řízení, do kterého se přihlásilo 17 uchazečů.

Městské firmy: Výměna dokončena

Karlovy Vary - Nová koalice ve vedení Karlových Varů (KOA, ANO, Karlovaráci) už dokončila personální změny ve statutárních orgánech městských společností. Jednatelem KV Areny je Vladimír Kvasnička (ANO), nově s ním bude halu řídit i ředitel

Máte očipováno? Hrozí pokuty

Karlovy Vary - Sazby a sankce jsou stále stejné. Psi starší tří měsíců musí být označeni, jinak porušují vyhlášku

Vánoční trhy? Poněkud chudé, míní lidé

Karlovy Vary - Uzené stehno za padesát, bramborák za pětatřicet, klobása za šedesát, kukuřice za čtyřicet a sto gramů farmářských brambor či slovenských halušek za dvaadvacet korun.

Vášnivý čtenář se nechal zamknout v knihovně. Chytil ho hlídač a ředitel

Karlovy Vary - Co vyčetl z detektivek, to se zřejmě snažil prodat. Řeč je o 28letém Karlovarákovi, který se nechal zamknout v krajské knihovně a počkal, až všichni odejdou. Teprve poté se pustil do hledání kořisti.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies