VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KARLOVY VARY

Na burze se předvedly tři desítky firem

Karlovy Vary - Karlovarský Lidový dům se během úterního dne proměnil v centrum zaměstnavatelů a uchazečů o práci. Těch tu byly téměř čtyři stovky a vybírat mohli celkem ze 27 stanovišť.

Nevnímám politiku jakousi mužskou optikou, že jde o souboj...

Karlovy Vary - Rozhovor Karlovarského deníku s JUDr. Hanou Zemanovou (Karlovaráci), náměstkyní primátora statutárního města Karlovy Vary

Velikonoční trhy se přesouvají k Becherplatzu

Karlovy Vary - Letošní velikonoční trhy v Karlových Varech se sice budou znovu konat na třídě T. G. Masaryka, ovšem před restaurací Becherplatz, nikoliv před hlavní poštou. Podle mluvčí magistrátu Heleny Kyselé je to kvůli majitelům obchodů, kterým stánky na trzích blokovaly přístup lidí do provozoven, a jim tak klesaly tržby.

Zima je k bezdomovcům zatím vlídná

Karlovy Vary - Teploty se v letošní zimě výrazněji pod nulu dostaly jen na několik dní. Možná i díky tomu nejsou evidovány žádné případy umrznutí či vniknutí do cizích prostor, což bezdomovci občas činí kvůli teplu.

Z čerta si udělal žerta. Policie hledá sprejera z kolonády

Karlovy Vary - Pomožte policii odhalit sprejera, který si vyšlápl na sochu Čerta před Tržní kolonádou

Třetí půlmaraton bude větší, lepší a online

Karlovy Vary - Sportovní nadšenci se v květnu opět postaví na startovní čáru, aby změřili síly ve třetím ročníku Mattoni 1/2Maratonu Karlovy Vary. Ten startuje 23. května v 16:00 na nábřeží Osvobození.

Rusů jezdí málo. Kde hledat náhradu? Třeba v Izraeli

Karlovy Vary - Že do Karlových Varů jezdí hostů ze zemí bývalé Ruské federace stále méně, není žádným tajemstvím. Tento problém neřeší jen Karlovy Vary, ale například i Mariánské Lázně.

Během 18 hodin řídila dvakrát opilá. Nejprve s 2,58 poté s 2,81 promile

Karlovy Vary - Krátce po úterní půlnoci chytili policisté 40letou ženu, která nadýchala 2,58 promile alkoholu v krvi. Jaké bylo překvapení, když ji policisté vyhmátli po osmnácti hodinách znovu, tentokrát měla žena v sobě 2,81 promile.

Karlovarská karta slouží už měsíc

Karlovy Vary - Přes problémy v začátcích se dopravnímu podniku povedlo vychytat největší mouchy

„Párkrát jsem do něj kopl,“ řekl u soudu obžalovaný z přepadení

Karlovy Vary - Téměř po třech měsících začal tento týden soud s 24letým Michalem H., který je obžalován z loupežného přepadení, kterého se měl dopustit v sobotu 4. října v Horních Drahovicích. Michal H. tu měl podle soudu napadnout a okrást 53letého muže o jeho tašku, ve které v té době měl 1033 korun.

Policisté hledají svědky loupežného přepadení

Karlovy Vary - Policisté hledají svědky pátečního loupežného přepadení v ulici K lučinám, vše se odehrálo kolem 18 hodiny. 

Pro lepší spolupráci

Karlovy Vary - Karlovarský magistrát ukončil další projekt řešící technologické zázemí pro spolupráci s obcemi. Zkvalitní a zefektivní se tím vlastní činnost úřadu.

Další úředník napaden, nouzové tlačítko opět v permanenci

Karlovy Vary - Ani týden neuběhl od posledního ostrého výjezdu strážníků k poplachu skrze nouzové tlačítko na magistrátu a už opět vyrazili do akce. A opět byl problém na sociálním odboru.

Lidé kritizují stav podzemních garáží

Karlovy Vary - Co mají společného podzemní garáže na náměstí Milady Horákové s karlovarským magistrátem? Je to usnesení zastupitelstva, které uložilo radě města zabývat se jejich stavem. A to přesto že garáže patří soukromému investorovi. Jenomže řidiči kritizují jejich současný stav, který je podle nich ostudný a otřesný.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies