VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: OSTROV

Benefiční koncert pomůže při Jakubově léčbě

Ostrov - Dobrý skutek a výborná muzika. To byl benefiční koncert v sobotním odpoledni v Ostrově. Cíl měl jediný, vybrat peníze pro sedmnáctiletého Jakuba Biniatova, na jeho léčbu rakoviny.

Práce na ostrovském zámku nekončí

Ostrov - Práce na ostrovském zámku a přilehlém parku měly být už hotovy. Vše je však jinak. Stopku práci vystavila pohledová zeď, kterou čekají zvelebovací práce a na své si přijdou také archeologové.

Cisternu obdrží ostrovští hasiči o tři měsíce později

Ostrov - Na slíbenou posilu do zbrojnice si hasiči musí počkat. Vše má na svědomí odvolání jednoho z účastníků výběrového řízení.

Žena obrala druha o 750 tisíc

Ostrov - Hřál si hada na prsou. Tak by se dal shrnout příběh 68letého podnikatele. Jeho družka mu totiž ke složenkám za jeho podnikání přihazovala svoje složenky za své kratochvíle. Nyní ji pro podvod vyšetřují policisté.

Hurá do Ostrova, a bez omezení na silnici

Ostrov - Řidiči, těšte se a připravte se šlápnout na plyn. Oprava hlavního tahu na Ostrov totiž finišuje a už jen pár dní nás dělí od odstranění posledních dopravních omezení.

Teď mraveniště, za pár dní radnice

Ostrov - Už jen detaily, drobné operativní změny a ladění. Jako v mraveništi to nyní vypadá v budově nové radnice v Ostrově, která se pro lidi otevře v pondělí. Změnil se v ni opravený zámek.

Psychiatrická infolinka se pacientům i lékařům osvědčila

Ostrov - Od ledna letošního roku je v Nemocnici Ostrov v provozu psychiatrická infolinka. Záměrem jejího zavedení bylo zlepšení komunikace s klienty, podání informace klientům o možnosti terapie, odpovědi klientům na nejčastější otázky z terénu, podmínky přijetí na psychiatrické oddělení a podobně.

Zahulíme, uvidíme. Hasiči našli při požáru bytu v Ostrově marihuanu

Ostrov - Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů, škoda je odhadnuta na půl milionu korun

Skoky, salta, ale i ollie. Prkna a kola lítala nad Ostrovem

Ostrov - Sen několika generací se definitivně splnil. Ostrov slavnostně otevřel svůj skatepark, který si navrhli samotní skejťáci a rideři na bmx kolech.

Likvidaci požáru zahrádky komplikovalo množství tlakových lahví

Dolní Žďár - Čtyři jednotky hasičů zasahovaly u požáru zahradní chaty v Dolním Žďáru u Ostrova na Karlovarsku. Oheň se rozšířil i na další stavby u chaty, škoda je odhadnuta na sto tisíc korun.

Tržiště zůstane ještě dva roky

Ostrov - Ostuda města, Dřevák či pozůstalost začátků devadesátých let. Všechny přezdívky patří jedinému místu v Ostrově, a to centrálnímu tržišti. Co s ním bude dál, se uvidí v nejbližších měsících, neboť dvacetiletá nájemní smlouva vyprší na konci letošního října.

Průmyslová zóna procitá, zanedlouho se tu začne makat

Ostrov - Po podpisu smlouvy přichází na řadu činy. Řeč je o začátku stavebních prací KE Ostrov Elektrik v ostrovské průmyslové zóně. Pokud se nic nepokazí, mohla by se výroba na novém místě rozběhnout na jaře příštího roku.

Dobré jídlo, zpěv a především hektolitry piva. To čeká 'Mírák'

Ostrov - Zajít si nakoupit na trh regionální pochutiny a výrobky a přitom si poslechnout prima muziku a ochutnat bezpočet pivních speciálů? Že je to sen, ale kdepak, to čeká na všechny ty, kteří v sobotu dorazí na Mírové náměstí v Ostrově.

Účet za památky: Stovky milionů

Ostrov - Ostrov investoval do obnovy památek nejvíce v kraji. Záchrana přišla od roku 2005 na zhruba 400 milionů korun

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení