VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: OSTROV

Ostrovu se zalíbily cyklostezky. Vyrostou další

Ostrov - Po dokončení cyklostezky, která propojila Ostrov s Jáchymovem, se radnice rozhodla k dalšímu projektu. Tentokrát se cyklisté mohou těšit na nový vzdělávací okruh po zapomenutých místech Ostrovska.

Konec rekonstrukce zámečku je blízko

Ostrov - Třenice dělníků s památkáři během prací podle Vladislava Lupače z odboru investic nenastaly

Studenti nebudou mít zalepenou pusu

Ostrov - Bez cenzury a zákazů se obejde návštěva hlavy státu při debatě s ostrovskými gymnazisty. Ta se uskuteční jako první část úterního programu prezidentovy návštěvy Karlovarského kraje.

Jeden trestný čin mu nestačil

Ostrov - Celý rok se 23letý Ostrovák činil. Toho policisté za jeho roční zločineckou odyseu obvinili hned ze čtyř trestných činů.

I přes odpor opozice Ostrov schválil rozpočet

Ostrov - Přes lítý boj opozice se nakonec vedení města povedlo prosadit rozpočet na rok 2014 s výhledem na další dva následující roky. Opozice návrh nejvíce kritizuje za výši částky na slavnostní otevření zámečku za 1,25 milionu korun.

Noví v zóně: KE Elektrik Ostrov a možná i další. Třeba Witte?

Ostrov - Jak to bude s výstavbou závodu firmy Mahle Behr, není zatím jasné. Prý má stále zájem

Gymnázium se nechce dát bez boje

Ostrov - Na světě je už dva dny petice o zachování ostrovské primy. Podepsalo ji už přes 1300 lidí

V bývalých kasárnách vyroste skatepark

Ostrov - Městský skatepark. Dlouholetá myšlenka nejednoho vedení města dostává reálné obrysy. Souhlasí s ní jak současný, tak i minulý starosta. K rozkolu však dochází v ceně a umístění areálu. Rada města myšlenku schválila, teď je na řadě zastupitelstvo.

Rekonstrukce uzavírá jednotlivá oddělení nemocnice Ostrov

Ostrov - Nemocnice Ostrov informuje o uzavírkách jednotlivých oddělení do konce roku 2013.

Hasiči zachránili z hořícího bytu přiotráveného psa

Ostrov – Na hustý dým, který vycházel z pátého patra jednoho ostrovského panelového domu upozornili hasiče samotní sousedé.

Střední školy se představují. Prezentace putuje po kraji

Ostrov - Na 18 škol z celého Karlovarského kraje se představilo na Výstavě středních škol, která se poprvé konala ve Střední průmyslové škole v Ostrově.

Cesta na Ostrov bude po měsíci oprav volná

Karlovy Vary/Ostrov - Na plynulejší jízdu po silnici mezi Ostrovem a Karlovými Vary se mohou těšit řidiči už za několik málo dní. Po zhruba měsíci, kdy na komunikaci pracují silničáři, tam totiž končí rozsáhlá oprava povrchu.

Šťastný smolař pobral nejvíce cen

Ostrov - Ceny jsou rozdány a děti opět čeká místo filmů v kině povinná školní výuka. Včera totiž skončil jubilejní 45. ročník Dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana. Vítězným filmem se podle výroku poroty stal Šťastný smolař, který navíc obdržel i cenu zvláštní poroty s přídomkem dílo s nejvyšším morálním akcentem.

Příští léto bude tábor zase o kousek lepší

Ostrov/Manětín - Oblíbený letní tábor v Manětíně, který patří Městskému domu dětí a mládeže (MDDM), vstoupil po roční pauze opět k další etapě rekonstrukce. Děti se tak od příštího léta mohou těšit na novou kuchyň či ošetřovnu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies