VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Stanovisko ALTERNATIVY k aktuální situaci v K20

Karlovy Vary - ALTERNATIVA nadále jednoznačně podporuje Jiřího Kotka v pozici prvního náměstka primátora

6.6.2011 16
SDÍLEJ:

Jiří KotekFoto: DENÍK/Archiv KD

ALTERNATIVA na svém jednání potvrdila své stanovisko ze dne 2.5.2011, ve kterém vzala na vědomí přednesené dílčí výhrady jednotlivých koaličních partnerů v rámci smírčího řízení, které však nevnímá v rovině jakéhokoliv porušení koaliční smlouvy. Komunikační problémy mezi jednotlivými subjekty K20 jsou realitou a ALTERNATIVA se bude dále zasazovat o jejich odstranění ku prospěchu koaliční spolupráce.

Jiří Kotek ve své funkci prvního náměstka navázal na předvolební aktivity ALTERNATIVY, které byly primárním důvodem volební porážky koalice ODS a ČSSD. Tyto aktivity byly transformovány a formulovány do volebních slibů, které byly akceptovány novými koaličními partnery, jenž společně převzali vedení města. Následně byly potvrzeny koaliční smlouvou a promítly se také do koaličního programového prohlášení. Jejich důsledné naplňování prvním náměstkem je nepřehlédnutelné, a protože se jedná o kontroverzní témata, vidíme právě v nich možnou podstatu koaliční kolize.

ALTERNATIVA si přeje, spolu se svými koaličními partnery, aby se vedení města věnovalo především společnému zájmu plnění volebního programu ve všech jeho bodech.

K tomuto stanovisku ze dne 2.5.2011 ALTERNATIVA na svém jednání dne 5.6.2011 doplnila:

Koaliční smírčí řízení vyzvalo dne 30.5.2011 ALTERNATIVU, aby se znovu vyjádřila k požadavku KOA, které podpořila TOP09 a pánové Rusev a Fujdiar z hnutí OCJJ!?, na výměnu Jiřího Kotka v pozici prvního náměstka primátora.

ALTERNATIVA nadále jednoznačně podporuje Jiřího Kotka v pozici prvního náměstka primátora, neboť jeho činnost naplňuje koaliční smlouvu a její programové prohlášení a zároveň věří, že se stejnou intenzitou budou tyto zavazující dokumenty naplňovat také koaliční partneři.

V Karlových Varech, dne 5. června 2011
Lucie Gabányiová, předsedkyně strany ALTERNATIVA

6.6.2011 VSTUP DO DISKUSE 16
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Plynová pistole.

Trojici lidí vulgárně nadával, s pistolí v ruce křičel, že je zabije

Zámek Kynžvart

Zámek zacílil na nejmenší

Na vodě letos v pohodě? Sem tam mráček

Karlovarský kraj – Vodácká sezona na Ohři se letos vydařila, shodují se majitelé půjčoven, tábořišť i samotní vodáci. Přestože ještě nekončí, hlavní nápor má řeka s blížícím se koncem letních prázdnin už za sebou.

Triatlonový kolotoč zahájí Geis Baby Duathlon

Karlovy Vary – Triatlonový kolotoč, který je nachystán od 2. do 3. září v lázeňském městě a který bude tentokrát ve světovém hávu, tradičně odstartují triatlonové naděje.

OTÁZKA PRO: Jiřího Karase, starostu Dalovic

V části Dalovic, konkrétně ve Všeborovicích, se již nějakou dobu rekonstruuje most. Jak práce pokračují a kdy skončí? Může se most v současnosti alespoň v omezené míře používat?

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení