VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

12.8.2016

Klínovec vezmou o víkendu útokem nejen Predátoři

Klínovec – Pořádná zabijárna. Jinak se to popsat ani nedá. Ano, přesně tak. Unikátní a extrémní překážkový běžecký závod Predator Race si podmaní po dva víkendové dny Klínovec.

11.8.2016

Věra Ježková získala tři medaile na Mistrovství republiky v silniční cyklistice

Karlovy Vary - Ve Svijanech a v Sokolově byly minulé dva víkendy uspořádány vrcholné závody Extraligy Masters v silniční cyklistice. Z Mistrovství České republiky přivezla Věra Ježková z TJ Slavia Karlovy Vary tři medaile.

11.8.2016

Postřehy Michala Slavíka z Ria 2

Rio de Janeiro, K. Vary - Karlovarský novinář Michal Slavík si v současnosti naživo užívá olympijské hry, a to se vším všudy.

10.8.2016

Postřehy Michala Slavíka z Ria

Rio de Janeiro, K. Vary - Před dvěma roky z ruské Soči redakce regionálních Deníků v Karlovarském kraji poprvé začala přinášet postřehy z olympijských her od novináře Michala Slavíka. Letos se karlovarský rodák z Drahovic vypravil do Jižní Ameriky, aby informoval o všem, co se děje pod pěti kruhy.

10.8.2016

Red Bull Air Race: Petr Kopfstein zamíří do anglického Ascotu

Karlovy Vary – Hodně vzruchu a také zklamání přinesl do tábora Teamu Spielberg čtvrtý díl světové série Red Bull Air Race Masters Class 2016. A nebylo divu. Nevlídné počasí udělalo své a doplatil na to i karlovarský pilot ve službách Teamu Spielberg Petr Kopfstein, který po zrušené kvalifikaci závodil proti lídrovi šampionátu Matthiasovi Doldererovi a stejně jako v japonské Čibě ho neporazil.

5.8.2016

Lukáš Pollert: Duch olympiády je dnes duch byznysu

S olympijským vítězem, pak komunálním politikem a nyní lékařem Lukášem Pollertem o tom, kam dospěl vrcholový sport, proč nemá doma televizi či jak vhodná je pro nás přímá demokracie.

2.8.2016

Hurricani si to rozdali s litvínovským Bivojem

Karlovy Vary – V rámci přípravy A-týmu florbalového Hurricanu na novou sezónu zavítal do Karlových Varů na přátelské utkání SK Bivoj, jinak tým z Litvínova. Utkání nakonec skončilo těsným vítězstvím domácích v poměru 7:6.

28.7.2016

Trio karlovarského Triatletu bralo v Mostě tituly mistrů republiky

Most, Karlovy Vary – Hned tři první místa v terénním triatlonu si odvezl karlovarský Triatlet z mistrovství České republiky, které bylo na programu o víkendu v rekreačním areálu Matylda v Mostě.

22.7.2016

Potůčky pořádají 11. ročník nohejbalového turnaje trojic

Potůčky – Po fotbalovém turnaji hráčů nad pětatřicet let, který pořádala TJ Potůčky ve spolupráci s Obecním úřadem Potůčky, je nachystán na tuto sobotu, tedy 23. července, pro změnu nohejbalový turnaj.

21.7.2016

Pelantovu maxiklobásu snědli Vřesováci

Karlovy Vary – Slušná účast 16 družstev se v sobotu sešla na dvorcích pod Chebským mostem, kde nohejbalový oddíl Slovanu Karlovy Vary pořádal tradiční turnaj trojic „O Pelantovu maxiklobásu", už po sedmé jako Memoriál Josefa Bělohlávka.

20.7.2016

Jubilejní horský běh Perštejn – Klínovec vyhráli lyžaři Bauer a Nováková

Karlovy Vary – Konkurence jako řemen se v sobotu sešla na startu jubilejního 25. ročníku horského běhu Perštejn – Klínovec. Tempo závodu, který s převýšením 904 metry na 17 kilometrů patří v našich končinách k nejnáročnějším, udávalo trio reprezentantů v běhu na lyžích v čele s devětatřicetiletým Lukášem Bauerem, jenž také závod s velkým přehledem v čase 1:12:35 vyhrál.

20.7.2016

Red Bull Air Race 2016: Budapešť byla pro české piloty zakletá

Budapešť, Karlovy Vary – Čeští piloti Martin Šonka a Petr Kopfstein si ze čtvrtého závodu světového šampionátu Red Bull Air Race v Budapešti vezou domů místo bodů největší zklamání v sezoně. Ano, je to tak. Budapešť totiž byla pro oba české piloty doslova zakletá. Šonka byl diskvalifikován hned v prvním kole, Kopfstein podlehl pozdějšímu vítězi závodu Matthiasu Doldererovi z Německa.

20.7.2016

O víkendu znovu rozburácí loketské serpentiny světový šampionát

Loket - Smlouva o pořádání mistrovství světa v Lokti je podepsána i na příští rok. Na trati se v těchto chvílích svižně pracuje

13.7.2016

Red Bull Air Race: Kopfstein by rád v Budapešti proklouzl mezi nejlepší osmičku

Karlovy Vary – Po malé přestávce se o slovo opět přihlásil Red Bull Air Race Masters Class. Tentokrát se světová letecká elita vydá do Maďarska, přesněji do Budapešti, kde bude bojovat o další cenné body do průběžného pořadí. Mezi špičkovými piloty opět nebude chybět ani karlovarský pilot Petr Kopfstein, který hájí barvy Teamu Spielberg. Před odletem jsme Petra v exkluzivním rozhovoru pro Karlovarský deník vyzpovídali.

13.7.2016

Síla Karlovarska roste, Kriška doplní univerzál z USA

Karlovy Vary – Nejproduktivnější útočník Ligy mistrů Eric Mochalski posiluje VK ČEZ Karlovarsko. Třiadvacetiletý Američan dovedl v posledních dvou sezonách mužstvo ACH Volley Lublaň k titulům ve slovinské lize.

13.7.2016

Karlovarský pohár v triatlonu

Karlovy Vary – S „mírným" zpožděním se podařilo pořadatelům krajského triatlonového poháru zpracovat průběžné výsledky soutěže.Po započtení výsledků chebského aquatlonu, merklínského duatlonu, ostrovské xterry a triatlonu ve Studánce u Aše je pořadí následující.

13.7.2016

Polovičního „železňáka“ na Nechranici si v sobotu dopřála celá řada Karlovaráků

Karlovy Vary – Nelehké podmínky měli účastníci sobotního „polovičního Ironmana", který se pod tradičním názvem Hopman triatlon konal na Nechranicích.

11.7.2016

Sobota ve znamení nohejbalu

Karlovy Vary – Hned dva populární turnaje pořádají tuto sobotu 16. července nohejbalisté na Karlovarsku.

11.7.2016

Horský běh Perštejn – Klínovec

Karlovy Vary – Pro „normální" lidi to určitě není, ale vyznavači všelijakých sportovních „drsňáren" si v sobotu 16. července přijdou na své. Čeká je totiž jubilejní 25. ročník horského běhu Perštejn – Klínovec, jednoho z nejnáročnějších přespoláků nejenom na Karlovarsku, ale v České republice vůbec.

11.7.2016

Ašský triatlon v karlovarské režii

Karlovy Vary – Čtvrtým závodem Poháru Karlovarského kraje byl 22. ročník Ašského triatlonu. Na tratích o objemech 400 metrů plavání (v rybníku Studánka), 20 km na kole (okruh Pastviny) a 5 km běhu (na vrch Loupežník) se ve startovním poli 37 mužů a osmi žen dařilo veteránům z Karlovarska. Z celkového prvenství se radoval 44letý Jan Děbnár v dresu JK Racing a jako druhý projel cílem s téměř minutovou ztrátou ještě o rok zkušenější závodník karlovarské Slavie Jiří Hadrava.

29.6.2016

O víkendu se půjde ve Stružné na nohejbalový Kunzbau Cup 2016

Stružná – 8. Kunzbau Cup. Přichystáno. Sobota, přesněji 2. červenec, bude patřit ve Stružné nohejbalu. Ano, přesně tak. Na programu totiž bude osmý ročník Kunzbau Cupu, který pořádá společně firma Kunzbau s Obecním úřadem Stružná.

26.6.2016

V Mariánských Lázních se pojede světové finále družstev na dlouhé ploché dráze

Mariánské Lázně - Další svátek plochodrážního sportu se očekává v Mariánských Lázních 16. července 2016, kdy se na dlouhé ploché dráze uskuteční světové finále družstev.

25.6.2016

Bez dopingu se vrcholový sport neobejde

Renomovaný lékař, propagátor celostní medicíny a bývalý antidopingový komisař Jan Hnízdil komentuje dění kolem zákazu startu ruských atletů na olympijských hrách kvůli dopingovým aférám.

22.6.2016

Zlato z KV Areny vybojovala Kristina Bernatová

Karlovy Vary – Vůbec první zlatou medaili za dobu čtyř ročníků Carlsbad RG Cupu vybojovala za karlovarské moderní gymnastky dorostenka Kristina Bernatová. Splnila tak sen nejen sobě, ale i pořadatelům těchto velkých mezinárodních závodů. Další oceněnou závodnicí byla Klára Tamchynová, která obdržela zvláštní cenu města Karlovy Vary.

22.6.2016

Na start 10. ročníku Xtri Elektro S se postavila dvoustovka triatlonových nadějí

Ostrov – Dá se říci, že k tradičním předskokanům patří před startem hlavních kategorií v rámci Xtri Ostrov triatlonové naděje. Ano, přesně tak. I letos tomu nebylo jinak. Jubilejní 10. ročník Xtri Ostrov odstartoval totiž Xtri Elektro S, tedy duathlonem.

17.6.2016

Lázně ožijí moderní gymnastikou již zítra

Karlovy Vary – Obruče, míče a stuhy, krásné dresy, rytmická hudba a samozřejmě krása pohybu a strhující výkony neméně krásných moderních gymnastek.

17.6.2016

Nohejbalový areál v Doubí o víkendu osiří, týmy SK Liapor Witte hrají venku

Karlovy Vary – Po týdenní pauze, vyplněné dvěma republikovými šampionáty, oficiálním dorosteneckým a neoficiálním veteránským, pokračuje nejvyšší soutěž nohejbalistů v sobotu devátým, a tedy druhým odvetným kolem.

17.6.2016

Na programu je 88. ročník Karlovarské dvojnásobné míle

Karlovy Vary – Po měsíční přestávce se do dvorského areálu vrací dostihové dění. Nabídce šesti rovinových a rámcového dostihu poníků vévodí 88. ročník Karlovarské dvojnásobné míle.

16.6.2016

39. ročník rybářských závodů na ´Vojáku´ přetavil v triumf Milan Horálek

Božičany – Hotovo. 39. ročník rybářských závodů v lovu ryb udicí, který tradičně uspořádal na Vojkově rybníce ČRS MO Božičany, má svého vítěze. Ano, přesně tak. Stal se jím zaslouženě nejúspěšnější rybář Milan Horálek, kterému uvízlo na prutu celkem dvacet ryb o celkové délce 630 centimetrů.

16.6.2016

V Ostrově dominovali na desátém ročníku Xtri Ostrov 2016 Kubíček a Roubalová...

Ostrov – …triatlonový mazec. Pořádnou jízdu si užili závodníci, kteří dorazili ze všech koutů České republiky na vyhlášený ostrovský triatlonový závod, který se letos uskutečnil pod novým názvem, a to Xtri Ostrov 2016 v terénním triatlonu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies