Basketbalistky USK Praha vedou v play off 2:0

K. Vary – Hráčky ZVVZ USK Praha vstoupily do dalšího čtvrtfinálového utkání opět s velkou razancí v obraně. Právě obrana pražského celku je letos dominantní jak v české, tak i v evropské lize.

24.3.2016

Od začátku si pražský celek bodoval náskok a první čtvrtinu vyhrál 25:9, kdy největší bodový podíl na tom měla Sonja Petrović a Anete Steinberga. Velmi tvrdá hra provázela celé utkání. „Jsme rády, že jsme přežily ve zdraví," řekla po utkání autorka 7 asistencí a 10 bodů, Alena Hanušová. „Do rotace se dostaly všechny hráčky a ubránily jsme na 45 bodů, což si myslím, že je super," dodala Alena.

Ve druhé čtvrtině ZVVZ opět předvedlo svůj smrtící útok a za druhou desetiminutovku nasázelo soupeři 37 bodů. Třetí čtvrtina byla velmi vyrovnaná a domácí ji prohráli o pouhý jeden bod 16:17. Poslední část už si basketbalistky USK pohlídaly a vyhrály ji o 16 bodů. Pražanky opět překonaly magickou stobodovou hranici.

Další utkání se odehraje po Velikonocích na Královce 29. 3. 2016 od 17:30.

24.3.2016

Policie, ilustrační foto.

Kriminálník zapálil vánoční strom města. A to nebylo vše

Turistům se v Karlovarském kraji líbí. A tak jich sem přijelo zase více

Déčkaři své Divadelní putování zakončili v Jakubově

Karlovy Vary - Divadelní studio D3 rozšířilo své kočovné působení. Po legendárním Vagantu letos poprvé vyrazil na svou pouť DivPut, jinak známý také jako Divadelní putování.

Rytířům první příprava sedla, Vary přehráli 3:0

Kladno – Druhé přípravné utkání před sezonou hokejisté Kladna už zvládli. Nově rodící se tým se předvedl poprvé před sedmi stovkami vlastních diváků v dobrém světle a ještě na jaře extraligové Karlovy Vary přehrál 3:0. Závěr utkání sledoval i hvězdný majitel klubu Jaromír Jágr.