Basketbalistky karlovarské Lokomotivy se v letošním kalendářním roce naposledy představily svému publiku. A loučení s rokem to bylo vítězné. VŠE Praha odjelo s porážkou 72:61.

Od prvních minut měla Lokomotiva jasně navrch. V páté minutě vedla 10:2 a její pozdější vítězství dostávalo reálný základ. Obzvláště když do konce čtvrtky přidala děvčata dalších sedm bodíků.

Jenomže VŠE, trénované kdysi karlovarským trenérem Jiřím Bártou, nechtělo dát kůži lacino a poločasový výsledek 32:31 naznačoval, že se ještě oba celky budou o vítězství přetahovat.

Domácí kouč David Zdeněk ale o přestávce promluvil svým hráčkám do duše a ty razantně zlepšily obrannou hru. Především pak v doskocích dominovaly.
Po třetí čtvrtině svítil na tabuli stav 50:40 a po závěrečné siréně 72:61. Karlovy Vary tak poslední domácí utkání v kalendářním roce zvládly. Následující kolo odehrají basketbalistky Lokomotivy v Trutnově, kde mohou jen překvapit.