Až v 6. kole 1. Národní hokejbalové ligy – západ se hráči karlovarského CSKA představili na vlastním hřišti. Ani domácí prostředí však lázeňskému celku nepomohlo k první výhře v soutěži. S Rakovníkem prohráli borci CSKA 3:4.

Celé utkání bylo velice vyrovnané. Rozhodující branka padla ve 37. minutě a postaral se o ni hostující Kučaba.

„Tentokrát jsme se o vítězství připravili svým výkonem sami. Po špatném vstupu do utkání, kdy jsme dvakrát museli dotahovat, jsme sice měli herně navrch, ale neprosadili se v koncovce. Soupeři k vítězství stačilo potrestat naše vyloučení a hrubku v obraně,“ shrnul utkání nespokojený trenér CSKA Jan Keprta.

CSKA KV – Rakovník 3:4

Branky: 4. Frič Jakub (Frič Jan, Soukup), 13. Jelínek (Reiser, Lukesle), 34. Bruštík (Kliment) – 1. Boháč (Tlustý), 7. Tlustý (Šnejdar), 25. Tvarůžek M. (Cafourek), 37. Kučaba (Tvarůžek M., Koloc). Třetiny: 2:2, 0:1, 1:1. Střely: 50:28. Diváků: 46. Vyloučení: 3:4. Přesilovky: 3:1. Využití: 1:1. Rozhodčí: Žižka, Žák.

CSKA: Rojko – Šlár, Lukesle, Reiser, Divíšek, Kliment – Jelínek, Soukup, Frič Jan, Formánek, Bauer Jakub, Frič Jakub, Klement, Bruštík, Urbele.
Rakovník: Hubálek – Cafourek, Šnejdar, Suchý, Tvarůžek O. – Kučaba, Boháč, Tlustý, Schierl, Tvarůžek M., Koloc, Náprstek, Prajzler, Šik.
Příští víkend čeká hráče CSKA celek Kovo Praha, který s plným počtem vévodí tabulce 1. NHbL. Utkání se hraje v neděli 9. října v Praze na Palmovce od 14 hodin.