Porážkami načali hráči FutFetu i druhou část divizní soutěže. V domácím prostředí dvakrát futsalově vyhořeli. Nejprve nestačili na karlovarské Draky, kterým podlehli 4:8, a poté dostali co proto i od nováčka soutěže Sausforku Otovice, který tak mohl slavit vítězství v poměru 9:3. A to futfeťáci mohou poděkovat svým brankářům za to, že neodešli z palubovky s většími výprasky.

FutFet – Draci 4:8

Skóre utkání otevřeli Draci po parádní futsalové akci, kterou brankově zúročil po příhře Hrubého Geňo. Ve 12. minutě si pak hráči Draků situaci zopakovali, tentokrát se však zapsal do statistik duelu přesnou ranou Hrubý. Ve 13. minutě pak zvýšil vedení Draků na rozdíl tří branek po individuální akci Geňo.

O minutku později vrátil FutFet zpět do bojů o divizní body Tulák, který využil přihrávky ze sálovek Ludvíka. Pak opět zaúřadovalo duo Draků Hrubý, Geňo, které vrátilo svému týmu tříbrankové vedení. V závěrečných sekundách první půle však futfeťáci rozehráli perfektní kombinační akci, na jejímž konci byl úspěšný střelec Štípek, který ´šatňákem´ snížil na lichotivý dvoubrankový rozdíl. Jenže i po změně stran pokračovali Draci ve střeleckých hodech.

Ve 27. minutě docílil hattricku Geňo a s FutFetem to vypadalo hodně bledě. Ve 33. minutě sice snížil přesnou ranou Tulák, ale Draci poté během sedmi minut nastříleli soupeři tři branky, a bylo ze strany hráčů FutFetu po veškerém snažení o dobrý výsledek. Porážku alespoň zmírnil v závěru duelu na rozdíl čtyř branek střelec Drobný.

Branky: 14. Tulák (Štípek), 25. Štípek (Mitterpach), 33. Tulák (Štípek), 50. Drobný – 4. Geňo (Hrubý), 12. Hrubý (Geňo), 13. Geňo, 16. Hrubý (Geňo), 27. Geňo (Tichota), 35. Hrubý (Tichota), 40. Geňo, 42. Tichota. Poločas: 2:4. Rozhodčí: Novotný, Krejčí. ŽK: 1:0. Diváci: 20.

FutFet: Jokš – Mitterpach, Drobný, Ludvík, Tulák, Štípek, Berger.

Draci: Bojčuk – Tichota, Kolesnáč, Hrubý, Čižnár, Geňo.

FutFet – Otovice 3:9

Ani vstup do druhého utkání neměli hráči FutFetu takový, jaký by si přáli. Po rozehře tak dlouho otáleli, až Ludvík nechtěně namazal otovickému Randovi a ten už věděl, kam má míč uklidit. Otovice tak šly v sedmnácté vteřině zápasu do jednobrankového vedení. Na to ještě FutFet dokázal ve 3. minutě brankově odpovědět, když se do statistik zapsal Mitterpach. Pak už tvrdili futsalovou muziku především hráči Sausforku. V 5. minutě se až na třetí pokus střelecky prosadil otovický Kaňok. V 6. minutě zvýšil vedení Sausforku Šourek a o tři minuty později již Otovice vedly zásluhou Fassela tříbrankovým rozdílem.

V 15. minutě přidal šestý zářez hostů Kalán a ve 20. minutě přidal svou druhou trefu v utkání Randa. Poločasový stav stanovil ve 23. minutě otovický kapitán Šiška. Po změně stran pak Otovice trochu polevily, ale i přesto měly taktovku zápasu na svých sálovkách. Ve 29. minutě přidal sedmou branku hostů Kaňok a o deset minut později se dostalo i na FutFet, když se mohl brankově radovat Mitterpach. Ve 41. minutě přidal svou druhou branku Kalán a vše uzavřel o dvě minutky později karlovarský Drobný.

Branky: 3. Mitterpach (Štípek), 39. Mitterpach (Štípek), 43. Drobný (Štípek) – 1. Randa, 5. Kaňok, 6. Šourek (Kaňok), 9. Fassel (Randa), 15. Kalán, 20. Randa, 23. Šiška (Randa), 29. Kaňok, 41. Kalán (Fassel). Poločas: 1:7. Rozhodčí: Krejčí, Novotný. ŽK: 0:2. Diváci: 40.

FutFet: Janeček – Mitterpach, Drobný, Ludvík, Tulák, Štípek, Berger.

Sausfork: Shorný – Kadlec, Šourek, Kalán, Šiška – Eret, Kaňok, Fassel, Randa.