HOKEJBAL: Karlovarské CSKA dostalo sedmičku v Opavě

Karlovy Vary – Opět se potvrdilo, že nový model prvoligové soutěže karlovarským hokejbalistům v trikotu CSKA nesedí.

5.11.2015

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Ivan Tafat

Znovu totiž dávali sestavu na venkovní duel s Opavou dohromady jen velmi těžko a do pole musel nastoupit i brankář Rojko. Podle toho také dopadl i výsledek, který nebyl pro výběr karlovarského týmu příliš shovívavý, když Varáci svému soupeři podlehli šestibrankovým rozdílem. V první třetině Opaváci vstřelili CSKA dvě branky, a stejný poměr branek přidali i ve druhé třetině. V barvách Karlových Varů pak během druhé třetiny skóroval Lukesle, který brankově zužitkoval spolupráci s Bruštíkem a Průšou. To ale bylo z gólové strany Západočechů vše. V závěrečném dějství totiž domácí nasázeli CSKA zbylé tři branky, celkem jich tedy Karlovaráci museli ve slátané sestavě skousnout sedm.

SHC Opava – SK HBC CSKA Karlovy Vary 7:1 (2:0, 2:1, 3:0). Branky: 4. Zavřel (Capinský), 13. Přikryl (Přibyl, Málik), 19. Přibyl (Přikryl, Vladař), 20. Palcer (Zavřel, Capinský), 37. Staníček PP, 40. Mareta (Staníček, Bruhovský), 40. Vladař (Přibyl, Christ) – 19. Lukesle (Bruštík, Průša). Rozhodčí: Škrobák, Zbořil. Vyloučení: 5:7. Přesilovky: 6:4. Využití: 1:0. Diváci: 58.
CSKA: Novák – Lukesle, Kantner, Divíšek – Klement, Bruštík, Průša, Jelínek, Rojko.

Šanci vybojovat další body do tabulky budou mít hráči CSKA v neděli 8. listopadu, kdy v 11 hodin přivítají na hřišti v Bohaticích Mladou Boleslav.

Další výsledky: Suchdol n./L. – Kelti 2008 2:1, HBK Bulldogs Brno – Kovodemont Most 3:0, Svítkov Stars – Nové Strašecí 3:0, Polička – Tygři M.Boleslav 7:4, Chlumec n./C. – Snack Dobřany 2:6, Přelouč – Plzeň-Litice 2:3, SK Jihlava – Tatran Třemešná 5:0, Č.Třebová – Rondo Teplice 0:5, Olymp J.Hradec – Rakovník 3:4, SK Jihlava – Rakovník 1:4.

Pavel Divíšek

Autor: Redakce

5.11.2015

Do práce i na letiště autobusy rychleji

Školy budou pod dohledem

Kraji hrozí pokuta 20 milionů. Minulé vedení chyby odmítá

Karlovarský kraj – Vážná pochybení zjistilo vedení Karlovarského kraje u zakázky na Centralizaci lékařské péče v Karlovarské krajské nemocnici. A jak uvedla hejtmanka Jana Vildumetzová (ANO), kraj celou záležitost předá orgánům činným v trestním řízení k prošetření. Chyby totiž nyní stojí Karlovarský kraj 20 milionů korun, u nichž hrozí, že budou úřadu vyměřeny jako odvod za porušení rozpočtové kázně.

Agentura Vlny rozšiřuje seznam koncertů

Karlovarský kraj - Loketský amfiteátr letos láká na opravdovou kulturní nálož. Na více než dvě desítky akcí plných rocku, popu, opery, divadla i dětských show můžete chodit od 20. května do září. Během léta k nám zavítají i britští Nazareth nebo Sweet.

Krajský přebor: Ve šlágru vyzve na úvod Lomnice na svém pažitu lídra z Březové

Lomnice – Konečně. Nejen fanoušci fotbalu, ale i hráči si mohou pořádně oddychnout. A není divu. Neoblíbená zimní přestávka či dril jsou u konce. Teď už je nachystána druhá polovina fotbalové zábavy. Ano, přesně tak. Již v pátek odstartovala druhá část krajského přeboru mužů a hned v úvodním kole nachystal fotbalový los několik lahůdek.

Útočník Tomáš Rachůnek vyhrál produktivitu play out

Praha – Útočník Tomáš Rachůnek z Karlových Varů vyhrál produktivitu ve skupině o umístění na 11. až 14. pozici v hokejové extralize. V šesti zápasech si připsal deset bodů za pět branek a stejný počet asistencí. Druhý skončil jeho klubový spoluhráč Jakub Flek se sedmi body za čtyři góly a tři přihrávky.