Hráči karlovarského vékáčka nedali béčku Příbrami žádnou šanci

Karlovy Vary – Konečně. Dvě výhry. Na sto procent uspěli volejbalisté VK Karlovy Vary v dalším dvoukole druhé volejbalové ligy mužů.

14.11.2010

V tělocvičně drahovického ´gymplu´ nedali žádnou šanci příbramské rezervě. Tu smetli v prvním duelu 3:0, ve druhém pak soupeři dovolili Karlovaráci uhrát alespoň jeden bod, když vyhráli utkání v poměru 3:1.

V průběžné druholigové tabulce se tak drží hráči VK s osmi výhrami na parádním druhém místě, se ztrátou jednoho bodu na vedoucí Jablonec.

VK KV – Příbram B 3:0

po setech: 23, 22,18

Karlovaráci vstoupili do utkání úspěšně, když zvládli dramatický závěr prvního setu, a na své konto si tak připsali první bod. I druhý set se nesl v duchu dramatu, když i tentokrát slavili výhru volejbalisté z lázeňského města. Až v závěrečném, třetím setu zlomili Karlovaráci snahu hostujícího družstva na zvrat, když soupeři z Příbrami dovolili uhrát pouze osmnáct bodů.

VK KV – Příbram B 3:1

po setech: –20, 23, 19, 22

Do druhého utkání pak lépe vstoupili hosté, když vyhráli bez větších problémů první set. Ve druhém setu se pak obě mužstva přetahovala o vedení, nakonec si v závěru počínali lépe hráči z města minerálních pramenů, kteří po velkém boji a zisku druhého setu skóre duelu vyrovnali. Zbylé dva sety pak byly plně v režii domácího výběru, i když volejbalisté béčka Příbrami během nich řádně kousali, ale na žádný zvrat to již nestačilo a VK Karlovy Vary si připsal do tabulky druhé vítězství.

Výsledky, 11. kolo: Praga – Jablonec n. N. 0:3 (-22, –23, –25), Ervěnice – Modřany 2:3 (22, –20, 22, –23, –10), Mladá Boleslav – Chabařovice 3:1 (-23, 20, 19, 24), Liberec – Rakovník 3:1 (-21, 20, 18, 24); 12. kolo: Praga – Jablonec n. N. 2:3 (16, –16, –20, 20, –7), Ervěnice – Modřany 0:3 (-20, –20, –19), Mladá Boleslav – Chabařovice 3:2 (-21, 23, –17, 17, 13), Liberec – Rakovník 3:2 (-18, 20, 22, –23, 15).

14.11.2010

Nehod výrazně přibylo, jejich obětí naštěstí ne

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Nekonečná jízda kapely Pestalozzi začala před 30 lety

Loket – Mezi muzikanty, kteří při koncertu v loketském amfiteátru podpořili karlovarské hokejisty, byli i Pestalozzi. Kapela, která s přestávkami hraje už třicet let.