Hráči Sharks smetli Studénku šesti góly

Karlovy Vary – Ve čtvrtém kole sledgehokejové Sportmall ligy slavili hráči karlovarského SKV Sharks další vysokou výhru.

7.11.2010

I napodruhé totiž v divoké přestřelce pokořili výběr Studénky. Tentokrát si Karlovaráci připsali na své konto vítězství v poměru 6:2.

Tím si pojistili účast v blížícím se play–off. I samotný duel začali hráči z města minerálních vod precizně, když je po spolupráci s Hrbkem poslal ve 4. minutě do vedení přesnou ranou Jiří Berger.

Z vedení se však Karlovaráci radovali pouhé tři minutky. To prokázal svůj střelecký um domácí Erik Fojtík, který tak zužitkoval souhru s Kudrnou.

Další branková radost v podání Sharks byla na stadionu Studénky k vidění ve 23. minutě, když se gólově ujala spolupráce bratrů Jiřího a Tomáše Bergerových.

O dvě minutky později pak hráči z lázní přidali zásluhou Janka a přesné nahrávky z hole Jiřího Bergera třetí branku. A bylo ještě lépe.

To když ve 26. minutě vybídl ke skórování Jiřího Forga Jiří Berger a první jmenovaný nabídnutou šancí nepohrdl. Pak se opět dostalo brankově i na domácí.

Ve 27. minutě vstřelil druhý gól Studénky po spolupráci se Staňkem Keller. Parádní desetiminutovku pak korunoval v další brankový úspěch hostí Švec, kterému gólově namazal Tomáš Berger. Poslední, šestou branku Karlovaráků pak obstaral ve 31. minutě po souhře s Hrbkem Jiří Berger.

Studénka – SKV Sharks 2:6

Branky a nahrávky: 7. Fojtík (Kudrna), 27. Keller (Staněk) – 4. Berger J. (Hrbek), 23. Berger J. (Berger T.), 25. Janko (Berger J.), 26. Forgo (Berger J.), 29. Švec (Berger T.), 31. Berger J. (Hrbek). Po třetinách: 1:1, 1:4, 0:1.

7.11.2010 VSTUP DO DISKUSE

Nehoda se stala na poli nedaleko obce Budov. Řidič traktoru bohužel svým zraněním na místě podlehl.
5

Nehodu na poli traktorista nepřežil

Mumifikované ostatky budou zkoumat lékaři v nemocnici.

Mumifikované ostatky budou zkoumat lékaři v nemocnici

DOTYK.CZ

Prima vyhodila vedoucího vydání Diváckých zpráv neprávem, rozhodl soud

Obvodní soud pro Prahu 8 rozhodl po třech letech ve sporu mezi televizí Prima a vedoucím vydání jejích Diváckých zpráv Jiřím Fröhlichem. Ten se soudil o neplatnost okamžitého zrušení svého pracovního poměru. Soudkyně obvodního soudu dala Fröhlichovi za pravdu. Rozsudek zatím nenabyl platnost, obě strany se mohou odvolat.

Ben Dover se vrací na pódia

Karlovy Vary – Kapela Ben Dover se vrací opět na pódia, a to v novém složení, opustila ji zpěvačka Týnka. Zjistěte, co se změnilo a jaké má tato pop rocková formace plány do budoucna.