omácí vstoupili do zápasu velmi vlažně a prohrávali 2:8. Hosté opět několikrát odskočili až do stavu 21:10 z jejich pohledu. První set končí vysokým rozdílem 25:13 pro hosty z Ústí nad Labem.

Druhá sada začíná opět tlakem hostí, 4:8 v prvním technickém time-outu. Hosté stále udržují náskok. Přesto za stavu 14:12 z jejich pohledu berou time. Stav se opět vyrovnává 17:19 z pohledu domácích a druhý set nakonec končí za stavu 25:23 pro domácí po lépe zvládnuté koncovce.

Do začátku třetího setu vstoupili lépe borci VK ČEZ. Za stavu 10:8 si hostující trenér Malina bere time. Druhý technický time za stavu 16:14 a sada vyznívá pro domácí v poměru 25:18.

Ve čtvrtém setu domácí rychle uskakují na stav 5:2. ČEZ si udržuje vedení a postupně navyšuje svůj náskok na 20:14. První matchball za stavu 24:17. Zápas končí za stavu 25:18 pro domácí Karlovarsko.

Kapitán Karlovarska Michal Sukuba po utkání řekl: „První set byl z naší strany katastrofa. Od druhého setu jsme se pomalu zlepšovali. Ve třetím a čtvrtém setu jsme dominovali," popsal utkání. Stejný názor měl i trenér Petr Brom.

„Získali jsme tři body, ale náš výkon rozhodně nepatřil k optimálním. Především v prvních dvou setech," stěžoval si.

VK ČEZ Karlovarsko – SK Volejbal Ústí nad Labem 3:1 (-11, 23, 18, 18). Rozhodčí: Němeček, Činátl. Diváci: 650.

VK ČEZ Karlovarsko: Janků, Rojas, Bartůněk, Mihajlovič, Koláček, Szczerbaniuk libero: Pfeffer. Střídali: Sukuba, Loftesnes.