Karlovarští volejbalisté pokořili posilněnou příbramskou rezervu!

Karlovy Vary -

20.2.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Archiv

Čtyři vzájemné duely, čtyři výhry. Tak to je skvělá bilance hráčů VK Karlovy Vary ve druhé volejbalové lize mužů proti celku VO Příbram B. Po domácích dvou výhrách 3:0 a 3:1 si totiž připsali Karlovaráci v rámci 31. a 32. kola druholigové soutěže na své konto velké překvapení. Příbram B, posilněnou o čtyři hráče extraligového A družstva, totiž porazili shodně dvakrát 3:2. V tabulce si tak hráči z lázeňského města polepšili o jednu pozici, když přeskočili právě Příbram B na sedmou příčku.

Příbram B – VK K. Vary 2:3
po setech: 25, -21 ,-24, 25, -12
Do utkání lépe vstoupili domácí volejbalisté, které v duelu s Karlovými Vary posilnili hned čtyři hráči extraligového výběru. Na palubovce to bylo v prvním setu hodně vidět, když béčko Příbrami zvládlo závěr setu a po zásluze si připsalo první bod. Jenže Karlovaráci svou bojovností a srdíčkem získali ve svůj prospěch další dva sety. Čtvrtý set pak rozhodli ve svůj prospěch opět domácí volejbalisté. Pověstný chléb se tak lámal až v pátém setu, ve kterém se přiklonila volejbalová štěstěna na ruce hráčů z města minerálních pramenů, kteří si tak připsali na své konto veledůležité vítězství.

po setech: 25, -18, 25, -20, -13
I do druhého utkání nastoupili lépe domácí, kteří opět vyhráli první set. Pak zabrali opět na příbramské palubovce hráči karlovarského VK, když pro změnu vyhráli druhý set. Třetí byl opět v režii domácích borců. Pak už na řadu přišla karlovarská volejbalová jízda, která poslední dva sety proměnila ve své celkové vítězství, a tím se postarala o překvapení kola.

Další výsledky, 31. kolo: Jablonec nad Nisou – Praga 3:2 (22, 18, -24, -21, 14), Modřany – Ervěnice 0:3 (-22, -21, -22), Příbram B – VK Karlovy Vary 2:3 (25, -21 ,-24, 25, -12), Chabařovice – Mladá Boleslav 0:3 (-20, -17, -17), Rakovník – Liberec 3:0 (14, 20, 23); 32. kolo: Jablonec nad Nisou – Praga 3:0 (16, 18, 0), Modřany – Ervěnice 3:1 (14, 17, -22, 17), Příbram B – VK Karlovy Vary 2:3 (25, -18, 25, -20, -13), Chabařovice – Mladá Boleslav 3:2 (-17, 25, 22, -21, 7), Rakovník – Liberec 3:0 (23, 23, 21).

20.2.2011 VSTUP DO DISKUSE

Viry se jen tak nevzdávají

ANDREA GERÁK

Koncert v sále nebo na ulici? Je sama sobě manažerkou a dělá, co ji baví.

V garážích správy a údržby silničářů shořel sypač, škoda je přes pět milionů

Otovice – V garážích silničářů v Otovicích shořel sypač. Škoda se vyšplhala na více než 5 milionů korun.

DOTYK.CZ

Chystá se bič na soukromé lékaře

Soukromých ambulancí je jako hub po dešti. Zbytečně prodražují výdaje pojišťoven, tvrdí ministerstvo zdravotnictví. Očaři, plicaři nebo ortopedové totiž často pracují „dvoukolejně" – kromě soukromé ambulance mají i úvazek v nemocnici. Podle vedení resortu si odtud „vyzobávají" nejlukrativnější pacienty. To zarazíme, plánuje poradce ministra Roman Prymula.

Karlovarsko - Rodičům novorozenců gratulujeme a dětem přejeme do života jen vše dobré

Top Dream Company roztančí republiku. Mají nový singl a vyjíždí na turné

Karlovy Vary – Funkeři Top Dream Company přenesou zmrzlé Čechy ze zimy do jara v roztančené a dobré náladě. Během února a března vyjedou na klubové turné. V Karlových Varech je můžete vidět a slyšet 11. března v Klubu Paderewski.