Čtyři vzájemné duely, čtyři výhry. Tak to je skvělá bilance hráčů VK Karlovy Vary ve druhé volejbalové lize mužů proti celku VO Příbram B. Po domácích dvou výhrách 3:0 a 3:1 si totiž připsali Karlovaráci v rámci 31. a 32. kola druholigové soutěže na své konto velké překvapení. Příbram B, posilněnou o čtyři hráče extraligového A družstva, totiž porazili shodně dvakrát 3:2. V tabulce si tak hráči z lázeňského města polepšili o jednu pozici, když přeskočili právě Příbram B na sedmou příčku.

Příbram B – VK K. Vary 2:3
po setech: 25, -21 ,-24, 25, -12
Do utkání lépe vstoupili domácí volejbalisté, které v duelu s Karlovými Vary posilnili hned čtyři hráči extraligového výběru. Na palubovce to bylo v prvním setu hodně vidět, když béčko Příbrami zvládlo závěr setu a po zásluze si připsalo první bod. Jenže Karlovaráci svou bojovností a srdíčkem získali ve svůj prospěch další dva sety. Čtvrtý set pak rozhodli ve svůj prospěch opět domácí volejbalisté. Pověstný chléb se tak lámal až v pátém setu, ve kterém se přiklonila volejbalová štěstěna na ruce hráčů z města minerálních pramenů, kteří si tak připsali na své konto veledůležité vítězství.

po setech: 25, -18, 25, -20, -13
I do druhého utkání nastoupili lépe domácí, kteří opět vyhráli první set. Pak zabrali opět na příbramské palubovce hráči karlovarského VK, když pro změnu vyhráli druhý set. Třetí byl opět v režii domácích borců. Pak už na řadu přišla karlovarská volejbalová jízda, která poslední dva sety proměnila ve své celkové vítězství, a tím se postarala o překvapení kola.

Další výsledky, 31. kolo: Jablonec nad Nisou – Praga 3:2 (22, 18, -24, -21, 14), Modřany – Ervěnice 0:3 (-22, -21, -22), Příbram B – VK Karlovy Vary 2:3 (25, -21 ,-24, 25, -12), Chabařovice – Mladá Boleslav 0:3 (-20, -17, -17), Rakovník – Liberec 3:0 (14, 20, 23); 32. kolo: Jablonec nad Nisou – Praga 3:0 (16, 18, 0), Modřany – Ervěnice 3:1 (14, 17, -22, 17), Příbram B – VK Karlovy Vary 2:3 (25, -18, 25, -20, -13), Chabařovice – Mladá Boleslav 3:2 (-17, 25, 22, -21, 7), Rakovník – Liberec 3:0 (23, 23, 21).