Mladí kickboxeři z Drahovic v mosteckém ringu nezklamali

Karlovy Vary – Jen čtyři borci reprezentovali Karlovarskou centrálu bojových sportů z Drahovic na jednom z nejdůležitějších turnajů pro hodnocení bojovníků, Národním poháru v kickboxerských disciplínách v Mostě.

25.2.2010

Medaile Národního poháru v sobotu vybojovali (zleva) stříbrný v kategorii mladších žáků do 47 kg Ríša Stránský, zlatý v kategorii mladších žáků do 32 kg Jegor Lazarev a nejmladší člen týmu Honza Kapr, bronzový v nejlehčí váhové kategoriiFoto: Archiv KKKV

„Pomalu jsme neměli z čeho vybírat, náš žákovský tým zdecimovaly nemoci z nachlazení, jeli jen tři zdravotně nejodolnější,“ vysvětlil malou účast svých svěřenců trenér Rudolf Stránský.

Jejich výkony ale omlouvat nemusel. Všichni tři totiž bojovali jako lvi a všichni se ve svých kategoriích probojovali na bednu. „Přivezli od každé medaile jednu, zlato, stříbro i bronz, a dokázali, že náš závodní tým nadále patří k republikové špičce,“ neskrýval hrdost Stránský.

Čtvrtou medaili pro Karlovy Vary vybojoval v mosteckém ringu svěřenec trenéra Tomáše Pochyly Kamo Michajelian, bronzový v semi a light kontaktu do 57 kg juniorů.

Autor: Jiří Linhart