VYBRAT REGION
Zavřít mapu

CITY TRIATHLON startuje za 4 dny

Karlovy Vary — Upozornění závodníkům.

5.8.2008
SDÍLEJ:

City Triathlon 2008Foto: Repro DENÍK

Kontakt

CITY TRIATHLON Karlovy Vary
Šmeralova 320/26, 360 05 Karlovy Vary
tel: +420 604 480 763, fax: +420 777 848 090
e-mail: info@citytriathlon.cz
web: www.citytriathlon.cz.

Přihlášky

Registrace závodníků Evropského poháru probíhá přes národní federaci, tedy přes Český svaz triatlonu! Přihlášky obsahující jméno, klub, datum narození, číslo licence a adresu bydliště proto zasílejte elektronickou poštou generálnímu sekretáři ČSTT Antonínu Bauerovi na triatlon@cstv.cz a to nejpozději do 25. července 2008.

Po uzávěrce přihlášek má pořadatel právo rozhodnout o přijetí závodníka na start.

Registrace sobotního závodu OPEN a New Balance Českého poháru probíhá přes elektronický přihlašovací formulář na www.citytriathlon.cz v sekci Přihláška nebo e-mailem na info@citytriathlon.cz Startovné: CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2008 ITU European Cup - 1.000 Kč/45 euro do 25. července 2008.
Přirážka ke startovnému po uzávěrce přihlášek: + 250 Kč/12 euro.
Každý závodník obdrží tričko závodu, občerstvení v průběhu závodu a po závodě.
Pozor: pořadatel je oprávněn se rozhodnout, že startovné některým závodníkům odpustí. Pořadatel nezúčastněným závodníkům uhrazené startovné nevrací.

CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2008 OPEN race – otevřený závod, New Balance Český pohár v triatlonu – startovné - 500 Kč dospělí, 300 Kč junioři, 600 Kč štafety, splatné do 5. 8. na účet občanského sdružení nebo hotově při prezentaci. Přihlašování probíhá prostřednictvím elektronického formuláře na www.citytriathhlon.cz v sekci přihláška nebo e-mailem na info@citytriathlon.cz.
Závodník, který se do 8. 8. 2008 nepřihlásí, platí přirážku ke startovnému 100 Kč.

Každý závodník obdrží tričko závodu, občerstvení v průběhu závodu a po závodě.

Zvláštní ustanovení:
1. Pořadatel má právo omezit počet startujících.
2. Trať cyklistiky bude uzavřena. Nebezpečná místa na celé trati budou zajištěna policisty a pořadateli. Závodníci jsou však povinni dodržovat pravidla silničního provozu!
3. Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí.
4. Důležité upozornění pro závodníky startující v závodě Evropského poháru! Závodní dres podléhá pravidlům a regulím ITU. Povolen je jednodílný i dvoudílný dres, který však podléhá kritériu, že závodník po celou dobu trvání závodu bude mít zahalenu horní polovinu těla i s břichem. Dále je povinností závodníka mít na dresu vytištěno své vlastní jméno (hruď a hýždě) a zkratku země (jen hruď), kterou reprezentuje. S nevyhovujícím dresem nebude závodník připuštěn ke startu!

Autor: Daniel Seifert

5.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Zdeněk Lakatoš, starosta Abertam

OTÁZKA PRO: Zdeňka Lakatoše, starostu Abertam

500 běžců se srovnalo při prvním ročníku CITY NIGHT RUNu v Karlových Varech na startovní rošt, kdy následně proběhli tříkilometrovou trasu za svitu kolonád.

Lázněmi se poběží za svitu kolonád, podruhé

Policie hledá násilníka, ubližoval tříletému chlapci

Sokolovsko - Sokolovští kriminalisté pátrají po 29 letém muži z Kynšperku nad Ohří, který je asi 178 cm vysoké střední postavy, má krátké rovné hnědočerné vlasy na ježka, hnědé oči a prořídlé strniště.

Zboural zažitý stereotyp oprav a svěřenou motorku prodal

Karlovarsko - Banální oprava motorky se změnila v trestný čin. Opravář totiž svěřený stroj drze prodal. A co hůř, za neadekvátní cenu.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

FOTOGALERIE: Sokolov v sobotu patřil triatlonistům

Sokolov – Kolotoč závodů Českého poháru v triatlonu se v sobotu zastavil v Sokolově, konala se tu Velká cena města Sokolova a Karlovarského kraje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení