VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ohlédnutí za uplynulým volejbalovým rokem

KARLOVY VARY - Jediný karlovarský volejbalový klub zabývající se systematickou prací od nejmenších dětí po dospělé hodnotil průběh a výsledky v právě končící sezoně.

26.6.2008
SDÍLEJ:

Slavnostní foto části dívčí sekce volejbalového klubu s trenéry.Foto: DENÍK/Archiv

„Nemůžeme říci, že by vyšlo vše zcela dle našich představ, ale jsem přesvědčen o výsledcích na hranici možností klubu založeném na práci neplacených dobrovolníků,“ připustil kouč Josef Janů.

Výsledkový přehled jednotlivých kategorií:
Minižákyně obsadily 1. a 4.místo na krajské scéně.
Žáci a žákyně 2.a 3.místo v kraji.
Kadetky 4.místo v 1.lize a kadeti 2.místo v kraji.
Juniorky a junioři 1. a 2. místo v kraji.
Ženy i muži se shodně stali přeborníky kraje a zúčastnili se kvalifikace o 2.ligu, do které družstvo mužů postoupilo.

Od příští sezony se hraje ligová soutěž i v kategorii dospělých.

„Jak bylo napsáno, pevně jsme se usadili na medailových místech krajských soutěží a dobré jméno děláme našemu městu i na republikové úrovni, kde především v dívčích kategoriích patříme k obávaným soupeřům, což dokazujeme i mimo hlavní soutěže, které pořádá Volejbalový svaz, na přípravných turnajích s účastí předních republikových družstev,“ pochválil práci celého oddílu kouč Josef Janů.

Několikaletý vzestup oddílu zaštiťoval dlouholetý předseda oddílu pan Milan Bican, kterému patří poděkování a úcta. Pomyslný štafetový kolík předal do rukou Pepíka Janů, před kterým stojí úkol zajistit oddílu podmínky pro fungování v době, kdy zlepšující se výsledky vyžadují odpovídající hráčské, trenérské, herní a materiálové zabezpečení, které je limitující pro další výkonnostní posun.

„Tímto bychom chtěli požádat lidičky, kterým je volejbal milým kamarádem v životě, o spolupráci, jak už ve formě náboru nových adeptů a spolupráci s naším šéftrenérem Tondou Bicanem s výchovou, tak s pomocí ohledně finančního a materiálového zabezpečení. Prostředky a čas věnované do smysluplného naplnění volného času naší mládeže, navíc podpořené i sportovními úspěchy jsou vždy dobrou vizitkou a právem se domnívám, že volejbal se pro naše svěřence nestal jen sportem, ale především kamarádským prostředím, které si doufám tvrdit, je tím nejdůležitějším,“ vybízí karlovarskou veřejnost nový předseda klubu Josef Janů.

Nyní čeká volejbalisty pár týdnů zklidnění, pak letní soustředění a poté se opětovně rozjede volejbalový kolotoč s označením 2008/2009, ve kterém se budou snažit především o to, aby se všichni volejbalem bavili.

„Pokud nepolevíme v přípravě a přístupu, tak jsem přesvědčen, že se opětovně dostaví i výsledky, kterými se zase budeme moci pochlubit,“ uzavřel Janů.

Autor: Jan Čech

26.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pestalozzi vznikli jako studentská kapela v roce 1988. Jedním ze zakládajících členů byl i Petr Gardner.

Nekonečná jízda kapely Pestalozzi začala před 30 lety

Účastníci Senior akademie se na závěr svých studií sešli s vedením města Karlovy Vary a zástupci městské policie.

Senior akademie je opět tady, vstoupila do osmého ročníku

Kontejner se změnil v past. Naštěstí pomohli strážníci

Karlovy Vary - Velkou smůlu měl muž, který do kontejneru vyhazoval odpad. Jakýmsi záhadným způsobem se mu v něm zaklínil prst a nádoba se změnila v past, z níž nemohl uniknout. Z prekérní situace pomohli strážníci městské policie.

Provětrejte své dalekohledy a pozorujte hvězdy

Karlovy Vary - Hvězdná obloha odhalí zvědavcům další malá tajemství. V pondělí se ztratí měsíc a zazáří nově objevená kometa čekající na své jméno.  

Foto: Miminka z Karlovarska

Deník představuje právě narozené děti

Těžký úkol. Lázně zvelebí renomovaný urbanista

Karlovy Vary - Jak propojit turistickou lázeňskou oblast se zbylými čtvrtěmi tak, aby tvořily fungující organismus?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení