O čtvrtfinále Českého poháru

KARLOVY VARAY - O postup do čtvrtfinále Trocal Českého poháru budou dnes bojovat basketbalistky karlovarské Lokomotivy.

9.1.2008

A díky velmi příznivému losu se ani nic jiného nečeká. V 18.00 hodin nastoupí na palubovce do soboty vedoucího celku A skupiny 2. ligy (třetí nejvyšší soutěže) BK Baník Most.

Mostecké ženy souboj o první příčku doma s BK Drapa Prosek prohrály 65:68 a jsou díky vzájemnému zápasu druhé. Oba zbytku soutěže začínají unikat. Sokol Toužim (v sobotu s Prosekem prohrál 63:74) je pátý. Toužim v neděli nehrála, jelikož soupeř BC Benešov (v sobotu jej Most porazil 81:76) nepřijel pro špatnou sjízdnost silnice.

Příští sobotu (19. ledna) Most hraje v Toužimi, kterou doma porazil 83:71. BK Baník Most v prvním kole Trocal Českého poháru vyhrál na hřišti Sokola Kladno 84:53, ve druhém porazil juniorky ZVVZ USK Praha 71:53 a ve třetím zvítězil na palubovce Slovanky B 74:53. Karlovarská Lokomotiva vyhrála v Nové Pace 87:56.

Další dnešní zápasy 4. kola:
Skřivánek Ústí nad Labem - Sparta Praha
SBŠ Ostrava - Valosun Brno.

Pro Lokomotivu Karlovy Vary bude důležitý ale jiný dnešní pohárový zápas. V CEWL (Central European Women League - Středoevropská liga) hrají Strakonice s rakouským Welsem, a pokud by se jim podařilo vybojovat první výhru v soutěži poslaly, by Lokomotivu do Final Four.

9.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

Dobrý stav vody si pochvalovali i účastníci Dne Ohře. Vodácká sezona na Ohři končí v říjnu.

Na vodě letos v pohodě? Sem tam mráček

Každoročně se účastní dětských závodů v pěti věkových kategoriích více než dvě stovky nejen triatlonových nadějí.
24

Triatlonový kolotoč zahájí Geis Baby Duathlon

OTÁZKA PRO: Jiřího Karase, starostu Dalovic

V části Dalovic, konkrétně ve Všeborovicích, se již nějakou dobu rekonstruuje most. Jak práce pokračují a kdy skončí? Může se most v současnosti alespoň v omezené míře používat?

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje.