Ivana Sekyrová v Lounech vyhrála Jarní přespolní běh

KARLOVY VARY - Jen tři běžci reprezentovali lázeňskou atletiku na 42. ročníku Jarního přespolního běhu v Lounech.

8.3.2008

Ivana SekyrováFoto: archiv

Za svoje umístění se ovšem rozhodně stydět nemusí. Nejlépe skončila 37letá Ivana Sekyrová, když suverénně vyhrála závod žen do 34 let. V závodě na 3400 metrů měla na druhou v cíli, chomutovskou Michalu Kočkovskou, náskok skoro minutový.

Další dva Karlovaráci startovali v běhu mužů na 4500 metrů v kategorii veteránů do 59 let. Závod vyhrál mostecký Petr Kirch před chomutovským Brůžkem, na šestém místě proběhl cílem Jiří Westrmaier a desáté místo obsadil Milan Roubíček.

8.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Už při zamykání Ohře na podzim sjížděli vodáci řeku z Kynšperka do Sokolova, kde se konal program.

Hurá na řeku! O víkendu víla slavnostně odemkne Ohři

Vybraní mladí autoři vytvořili pro jednotlivé místnosti letohrádku expozice, které vycházejí z tradičního rozdělení šlechtických sídel. Petr Nikl například přispěl svým dílem ze skla a plyše  Komnata skleněného prince.

Ostrovský letohrádek zahájí sezonu dvěma vernisážemi

DOTYK.CZ

Většina úvěrových firem jsou predátoři. Exekucím čelilo 843 tisíc lidí

Lidé by si měli dávat pozor nejen na úvěrové společnosti, z nichž je predátorských či lichvářských přes devadesát procent, tvrdí tvůrci Mapy exekucí.

Trhovci nabízeli padělky zboží za 14 milionů korun

Chebsko – Na téměř 14 milionů korun byla vyčíslena hodnota nelegálního zboží, které vydávali za značkové prodejci v obchodním centru Asia Dragon Bazar ve Svatém Kříži a při kontrole na něj přišli celníci.

„Návrat do extraligy musí být okamžitý. Pokusíme se o to,“ hlásí Miroslav Vaněk

Karlovy Vary – Krátce po skončení posledního barážového kola, jež rozhodlo o sestupu Energie z extraligy, předstoupil generální manažer klubu Miroslav Vaněk před zástupce médií, aby informoval o dalším dění.

Karlovarský kraj - Mimořádné cvičení zkomplikoval skutečný výpadek mobilní sítě.