Ivana Sekyrová v Lounech vyhrála Jarní přespolní běh

KARLOVY VARY - Jen tři běžci reprezentovali lázeňskou atletiku na 42. ročníku Jarního přespolního běhu v Lounech.

8.3.2008

Ivana SekyrováFoto: archiv

Za svoje umístění se ovšem rozhodně stydět nemusí. Nejlépe skončila 37letá Ivana Sekyrová, když suverénně vyhrála závod žen do 34 let. V závodě na 3400 metrů měla na druhou v cíli, chomutovskou Michalu Kočkovskou, náskok skoro minutový.

Další dva Karlovaráci startovali v běhu mužů na 4500 metrů v kategorii veteránů do 59 let. Závod vyhrál mostecký Petr Kirch před chomutovským Brůžkem, na šestém místě proběhl cílem Jiří Westrmaier a desáté místo obsadil Milan Roubíček.